2733
2734
عنوان

چرا اينجا همه مثبت پس اينايي كه تو خيابون ميبينيم همشون منم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 59 پست

من مذهبی هستم 

تو اون تاپیک بیشتر مذهبیا بودن 

غیر مذهبی های اینجا رو ندیدی عزیزم داری این حرفو میزنی 

خدا رو هم واست زیر سوال میبرن....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سقط جنین تو مدرسه ها بیداد میکنه..... همه منم...خالم معاون مدرسه ابتدایی میگه ما از دختر ۱۰ ساله گوشی یواشکی و اینا میگیریم میرن سر قرار

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....

وااا اخه تو مجازی که هیچیمون معلوم نیست برای چی باید دروع بگیم مگر اینکه دیگه مشکل حادی داشته باشیم منم هیچ وقت دوست پسر نداشتم و حتی دست دادن با یه نامحرم رو گناه میدونم‌

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺
2738
سقط جنین تو مدرسه ها بیداد میکنه..... همه منم...خالم معاون مدرسه ابتدایی میگه ما از دختر ۱۰ ساله گوش ...

اره همشون ماییم این زن های شوهرداری که با کسی هم هستن همش ماییم😂🙁

به کثیف بودن بخاطر عشق اعتقاد داری؟؟
😂😂اينجا خيلي تنگه ديگه قايق هم رد نميشه

باریکلاااااا

کلا اینجا هر چی خوندی بگو باشه

سعی نکن کسی را متقاعد کنی ، چون اخرش فحش میدن بهت 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
سقط جنین تو مدرسه ها بیداد میکنه..... همه منم...خالم معاون مدرسه ابتدایی میگه ما از دختر ۱۰ ساله گوش ...

اون دختر ده ساله هم منم😂

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

سقط جنین؟😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

خب حتما شمایین که براتون اینقد راحته یا مث شماست طرز تفکرشون!!!

چرا فک.میکنید همه مث شمان یا باید مث شما باشن😐

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

برعکس من از وقتی اینجا اومدم ،فهمیدم من خیلی دختر ساده و...هستم که تا الان دوست پسر نداشتم. اینجا میگن از ۱۳ یا ۱۴ سالگی دوست پسر داشتن.😐😶

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    
اره همشون ماییم این زن های شوهرداری که با کسی هم هستن همش ماییم😂🙁

واااای یعنی ی جوری خیانت میکنن مثل نقل و نبات‌‌‌‌.... اینجا حس میکنم میخوان ی چهره خوب از خودشون ب جا بزارن😂😂😂 

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
2706