2733
2739
عنوان

میخوان منو بکنن تو قبر

826 بازدید | 63 پست

با کلی ذوق جشن دندونی گرفتم واسه پسرم 

خانواده خودمو با خانواده همسرمو جدا جدا دعوت کردم چون هم تعداد بالا بود هم مادرشوهرم گفت ما بزن و برقص نمیکنیم

جمعه اول که خانواده خودم بود همه چی عالی فقط بچم چسبید از اولتا اخر به من و شیر خورد اما مادر و خواهرم همش کار کردن 

اما جمعه ی بعد مادرم آشو پخت همه کارارو کرد میوه شستیم پاک کردیم چیدیم همه چی آماده اومدن خوردن ریختن پاشیدن اتاق بچمو داغون کردن

من بچه به بغل چای ریختم چون باز همش چسبیده بود بهم نبه هر خانواده

2یا3دبه در دار آش دادم بردن تا این که دیشب رفتم خونه مادرشوهرم..

خب

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

لایک

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

برگشته میگه چرا آشت کم بود میوه ات نشسته بودی یکی گفت به من چنگال یادت رفته بود چرا بزاری آدم حسابمون نکردی مادرشوهرم گفت به چه حقی رفتی اتاقت پیش جاریات نشستی باید هرجا من میگم پیش من بشینی واگرانه میکنمت تو قبر خاک میریزم روت

بودی حالا

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨