2737
2734
عنوان

به نظرتون اه عروس میگیره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 84 پست
ببخش اگه از کوره در رفتم اخه من فقط میام درد دل کنم یهو همه میریزن به قضاوت کردن البته حقم دارن ...

ن عزیزم نظرمن باتو یکی نیس چون هنوز تو زندگی نرفتی وقتی بیای تو زندگی مشترک میفهمی من منظورم چی بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزم نظرمن باتو یکی نیس چون هنوز تو زندگی نرفتی وقتی بیای تو زندگی مشترک میفهمی من منظورم چی بود& ...

اره دیگه

ولی دوران عقد عذابه

کاش خانواده های شوهر جای سخت کردن یکم کمک کنن

اره دیگه ولی دوران عقد عذابه کاش خانواده های شوهر جای سخت کردن یکم کمک کنن

ب نظرم بیشتر حرف بقیه عذاب اوره فامیل ما ک تونامزدی هروقت منو میدیدن میگفتن چرا عقدنمیکنی تو عقد میدیدن میگفتن چرا عروسی نمیگیری حالام عروسی گرفتیم میگن کی بچه میاری😩

2731
خب ی پول ب عنوان کمک بگو شوهرت بگیره از مادرش باید ی کمک جزئی بکنن بالاخره

والا همین که بگن ایشالا عروسیت من دلم خوشه😄

در این حد عقده ای شدم

حالا هزینه ها به کنار

خب نباید بیاد به خانوادم بگه وقت عروسی تعیین کنن؟ یا بگه این لباس واسه عروسی تونه

عزیزم خودت و همسرت هماهنگ بشید با هم .با همسرت مطرح کن ببین کی برای عروسی امادگی داره .یک زمان تقریبی رو میگه .ماهش زو خودتون  دوتایی تعیین کنید بعد به خاناوده ها اعلام کنید .باید از شوهرت بپرسی ،بعدش اگه مادرشوهرتینا کاری نکردند اونوقت حق با شماست

کاربر سابق
والا همین که بگن ایشالا عروسیت من دلم خوشه😄 در این حد عقده ای شدم حالا هزینه ها به کنار

چرا میخای بری از ایران وای من ی لحظه خودموگذاشتم جات دیدم نمیتونم اینجارو ول کنم برم 😩 سخته 

ب نظرم بیشتر حرف بقیه عذاب اوره فامیل ما ک تونامزدی هروقت منو میدیدن میگفتن چرا عقدنمیکنی تو عقد مید ...

مادر شوهر من که از الان هی میگه از بچه متنفرم

شوهرمم به پیروی اون از بچه بیزاره

2740
عزیزم خودت و همسرت هماهنگ بشید با هم .با همسرت مطرح کن ببین کی برای عروسی امادگی داره .یک زمان تقریب ...

اگه انقدر راحت بود که خوب بود

والا پسرها چشمشون به دهن مامانشونه

مادر شوهر من که از الان هی میگه از بچه متنفرم شوهرمم به پیروی اون از بچه بیزاره

حالا مردا وقتی بفهمن زنشون حاملس این چیزامسخره رو یادشون میره منم شوهرم با بچه ها رابطه خوبی نداره ولی وقتی فهمید من حاملم وای چشماش ی برقی میزد باورم نمیشد حیف بچم سقط شد😩

2706