2733
2739
عنوان

خریدهای من برای زنداداشم که نامزده

| مشاهده متن کامل بحث + 184559 بازدید | 694 پست
برا ما هم خیلی بی ادبه اما جلو دیگران یه مظلومی میشه ک نگو اما ما فقط دعا میکنیم حداقل با شوهرش شاد ...

دقیقا همینجور ه فقط ظاهر سازی میخواد بکنه ک همه هم شناختنش و تقریبا ارزش خودشو پیش خانواده ها از دست داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاميلاتون همين قدر مهر ميكنن؟ ما كمتر از ٣٠٠ تاحالا نداشتيم اينا مارو كلك زدن عروس بزرگمون ١٠٠ تا ...

نوچ اخه برا من زمین ۲۰۰متری هم مهر کردن

وجــودت تَسڪینی‌ست بَراے قَلبِ پر آشُوبَم..♡
من و جاریم و خواهرشوهرم هرسه نامزد بودیم مادرشوهرم برای من و جاریم هیچ عیدی نمیاورد باز شوهرمن میفهم ...

خیلی ناراحت کنندس واقعا

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2731
اخه منم دختر جوونیم خیلی دلم میخواست

میفهممت❤

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
میفهممت❤

🙃❣

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

من که عقدم درست حسابی نبود .خیلی به دلم موند :( 

عوضش گفتم هیچکس حق نداره برام عیدی بیاره .

50 یا 60 نفر ادم میریختن خونمون .اونا هم از خداشونه یک روسری یا شال یا پیرهن ارزون بگیرن دستشون و خانوادگی بیان برای خوردن و رقصیدن  

.

به خانواده شوهرم گفتم حق ندارین عیدی بیارین .

مادرشوهرمم گفت ابروم دارم من .

گفتم پس میارین فقط خودت و جاریم و یکی از دخترات باشن بقیه نیان .

اونا هم برام عیدی اوردن با همون سه نفر.

بقیه خواهرشوهرامم خیلی اتیش گرفته بودن .(تقصیر خودشونه .میوه و شیرینی و....بابام میداد اونا هم با یه شال خانوادگی میومدن عیدی می اوردن ) 

شب چله هم که گفتم نمیخوام نیارین دیرم مرداشونم اومدن (دامادها)   :( 

واشه همین عیدها رو لغو کردم .  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
به کادو خریدن نیست که استارتر فقط سعی کن دلشو نشکنی کار به کارش نداشته باش  خواهر شوهر منم هر ...

واقعا لایک داری. برای منم میخریدم کم و بیش ولی چ فایده خودشونم میگفتن می‌خریم ک زبونت کوتاه باشه از اونور پر میکردن شوهرمو ک زنت ال وبل عروسا دیگران ببین. البته خریدهاشون همه رو پولشو از شوهرم میگرفتن. مثلا چندتا مناسبت اونم در حد 50تومن اینطورا ن ک مث استارتر اینطوری خرید کنن. همونم تو بوق و کرنا میکردن هنوزم میگن ما ال کردیم بل کردیم. زندگی ب زبون خوش آرامش میگیره ن با کادوهای انچنانی

2738
واقعا لایک داری. برای منم میخریدم کم و بیش ولی چ فایده خودشونم میگفتن می‌خریم ک زبونت کوتاه باشه از ...

بله درسته

والا خیرشونو نخواستیم شر نرسونن به ما 

کاربری قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم 😐😐برای جور شدن جهیزیم یه صلوات میفرستین مرسی😳
اره یاد کرفتی نگو ببین ازت چیزی میگن یا ن خخخ. این داستان بدجنسی ... دور از جون البته

بخاطر همین میخام یاد بگیرم،میگم اگه فحشمم بدن نمیفهمم پس باید هرچی زودتر یاد بگیرم😉

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
دقیقا همینجور ه فقط ظاهر سازی میخواد بکنه ک همه هم شناختنش و تقریبا ارزش خودشو پیش خانواده ها از دست ...

اره همه شناختن بخدا کسی محلشم نمیده والا ما ناراحت میشیم بالاخره هرجیه زن داداشمه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
خیلی ممنون خواهش میکنم قابل نداره 

ازاد جون كار واجبت  دارم اگه ميشه خواهشا درخاستمو قبول كن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
ببخشید کوجای هستی؟

کجای شمالی؟ 

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
2706