2737
2734
من پسر دختر عمه ی مادرم 2بار دیده بودمش هییییییچ حسی بهش نداشتم هیچوقت فکرنمیکردم با اون ازدواج ک ...

واقعا؟

منم دقيقا همين حسو به پسر دختردايي مامانم دارم.ولي نميدونم دوسم داره يا نه ولي من خيلي دوسش دارم

ايشالا ك عشقتون پايدار باشه😍

خداحفظتون كنه براي هم

چه بامزه ك خواهرتون زندايي شوهرتون شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم. شاید اونم جواب منفی داده باشه نمیدونم والا. ولی فک کن خواستگاری من اومد گفت من اگه نشه میمی ...

حرف مفت زده بود.همون بهتر که نشد وقتی اینقدر زود حرفشو وتصمیمشو عوض کردپس به درد تو نمیخورد

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2740
حرف مفت زده بود.همون بهتر که نشد وقتی اینقدر زود حرفشو وتصمیمشو عوض کردپس به درد تو نمیخورد

اره مفت بود. الانم ی جور جلو من با غرور رفتار میکنه انگار رفته پختر پادشاه گرفته

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
😥😥همشونم بد نيستن

بد نیست ببین مادرشوهرم اول رفت دختر بزرگه رو برا پسر بزرگش گرفت تو اون چندسال با خواهرش مشکل نداشت چندسال بعد رفت دختر کوچیک رو برا برادرشوهر کوچیکم گرفت از همون موقع مشکلاتش با خواهرش شروع شد 

😂😂😂😂😂😂عاشقتم چ بامزه تعريف كردي  دمش گرمم

فدات 😍😍رفته به داییم گفته من خیلی اینودوست دارم ولی نمی فهمه😂😂😂

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
😂😂😂😂😍😍😍وااااي چه عاشق مظلوميييي

نه باوووهمچین مظلومم نیس😁😁

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
بد نیست ببین مادرشوهرم اول رفت دختر بزرگه رو برا پسر بزرگش گرفت تو اون چندسال با خواهرش مشکل نداشت چ ...

کلا دو تا وصلت با یه خونواده خیلی بده

از سردی هوا فقط زود به زود جیش آوردنش واسه ماست.