2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من پسرداییمو دوست داشتم اومد خواستگاری هم گفتم نه. چون میدونستم از اون یکی دخترداییمم بدش نمیاد. به ...

چرا نرفت با دختر داییت ازدواج کنه؟

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

من پسر عمم از بچگی عاشق بود پارسال بهم گف زدم تو پرش و مامانمم کلا مخالف فامیلیه 😑😊

یه موقعایی دوسش داشتم اما بیشتر حس تنفره مطمئنا میا  خاستگاری اما میدونم نمیشه

‌               

ازازدواج فامیلی متنفرمممممم.اصلانمیتونم قبول کنم با فامیل ازدواج کنم چون فقط حس دوستی و فامیلی بهشون دارم.ولی خودم حاصل ازدواج فامیلیم🙈مامانم عاشق بابام بوده.هفت سال براش صبر کرده تا شرایطش مهیابشه و ازدواج کنن🥰

بلاخره اونی شد که میخواستم😍 
چرا نرفت با دختر داییت ازدواج کنه؟

نمیدونم. شاید اونم جواب منفی داده باشه نمیدونم والا. ولی فک کن خواستگاری من اومد گفت من اگه نشه میمیرم و ... ولی وقتی جواب رد دادم پیگیر نشد اصلا و بعد ی سال نامزد کرد با ی دختره تو فامیل دورمون. تازه من مجردم یعنی صبر نکرد من متاهلم بشم... خخخ

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ازازدواج فامیلی متنفرمممممم.اصلانمیتونم قبول کنم با فامیل ازدواج کنم چون فقط حس دوستی و فامیلی بهشون ...

عشق واقعاااا بعضي وقتا پيش مياد حالا نميشه جلوشو گرفت😍😍😍