2737
2739

😂😂ميخوام صرفه جويي رو ياد بگيرم دانشجوي يه شهر دور از خانوادم هستم ميشه به نظرتون؟

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا نميشه😣؟اخه خيلي خرجم بالاس ميخوام مجبور كنم خودمو با همين سر كنم

آهان پول؟😐😐خب بگو..فکر‌کردم وزنتو میگی😐😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

عزیزم میشه..مثلا غذاها رو خوابگاه بخوری..مسیرا رو یا با اتوبوس یا پیاده بری..ولی اگر‌خانواده ت دارن حتما ازشون بگیر اینجوری اذیت میشی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
عزیزم میشه..مثلا غذاها رو خوابگاه بخوری..مسیرا رو یا با اتوبوس یا پیاده بری..ولی اگر‌خانواده ت دارن ...

مرسي 

روم نميشه😩😅

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
😂😂😂

من همه چی از خونه میبردم.مثل گوشت و روغن و رب و این چیزها.دانشگاه هم نزدیک بود پیاده میرفتم.غذا رو هم با دوستهام شریکی میپختیم.خیلی کم میشد.سال ۹۲ ماهی ۴۰ تومن خرج میکردم.درحالیکه دوستهام ۱۵۰خرج میکردن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی