2733
2734
عنوان

خیلی ها اینجا منو میشناسم

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 74 پست

یه چیز دیگه م بهت بگم یکی ازافواممون یه دختر گرفتهبود واقها خوشگل بودا یعنی بخاطر خوشگلیش گرفته بودش اما خدایی زندگیشون دوام نداشت.خلاصه ظاهر ادم مهم نیس افکارشون مهمه و رفتارو اخلاقشون

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
بعدش اس میدادی غرور نداشت یعنی اینقدر راحت بود که پیام ندادی دیگه حتی منتظر نبودی بدونی چی نوشته

بعدش نوشتم بله.

ج نداد.

تموم زندگیمون شده پر از این قضاوتها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش نوشتم بله. ج نداد. تموم زندگیمون شده پر از این قضاوتها.

گلم ببخشید قصدم قضاوت نبود واقعا در حدی نیستم که قضاوت کنم من در کار خودم موندم چه برسه قضاوت کنم،

الان من چیکار کنم به نظرت

بعدش اس میدادی غرور نداشت یعنی اینقدر راحت بود که پیام ندادی دیگه حتی منتظر نبودی بدونی چی نوشته

ببین عزیز من ما انقدر ک رو مخ هم رفته بودبم و بنظرمون اونیکی منو درک نمیکنه یجورایی ازهم خسته شده بودیم مثلا من نمیدیدم اون تو چ شرایطیه بهمم میگفتا  اما باور نمیکردم من از دلتنگیم میگفتم اون از کارا و مشکلاتی ک ریختخ رو سرش.بقول خودش میگف تو فقط مشکلت دلتنگیه من کلی مشگلات دارم حتی شباهم نمیتونم راحت بخوابم.منم عین بچه ها یه دقیقه خوب بودم بازازفردو دوباره شروع ک تو احساسات نداری  دلت واسم تنگ نمیشخ نمیزنگی و ازاین حرفا

2731
گلم ببخشید قصدم قضاوت نبود واقعا در حدی نیستم که قضاوت کنم من در کار خودم موندم چه برسه قضاوت کنم، ...

نه دارم خودمو میگم ک نامزدسایقمو اب نداده سر بریدم.

اما یه چیزیم بهت بگم یه خواستگار داشتم چانه ش رو مخم بود فکش.یعنی نه میتونس چهارتا سوال بپرسه.نه قیافه ی دلنشینی داشت.رو مخم بود واقها.اونو فامیل معرفی کرده بودن گفتن چی جواب بدیم زنگ زد ؟!گفتم بگین نه

گلم ببخشید قصدم قضاوت نبود واقعا در حدی نیستم که قضاوت کنم من در کار خودم موندم چه برسه قضاوت کنم، ...

اگه خیلی  رومخته بنظرم بشین فک کن ددموردش.اما اگه اونقدر دوسش داری ک واست کم اهمیت شه میتونی باهاش کناربیای.مثلا خواهرخودم تیپ خواستگارشو نمیپسندید.حالا بیچاره قیافه خوبی داشتا.بابام باهاش حرفید ک قیافه ش خوبه بمرور ازش خوشش اومد

اگه خیلی  رومخته بنظرم بشین فک کن ددموردش.اما اگه اونقدر دوسش داری ک واست کم اهمیت شه میتونی با ...

به نظرم این نظرتون خیلی خوبه فقط از خدا میخوام درست بشه آجی😭😭😭😭😭

به نظرم این نظرتون خیلی خوبه فقط از خدا میخوام درست بشه آجی😭😭😭😭😭

دعا هم بکن حتما.یادمه اوایل من دعا هم میکردم ک اگه قرار قسمتم بشه و تو زندگیم باشه مهرشم خدا ب دلم بندازه.حتما ازش بخواه این از همش بهتره.محاله ممکنه چیزی ازش بخوای و بهت نده

2740
دعا هم بکن حتما.یادمه اوایل من دعا هم میکردم ک اگه قرار قسمتم بشه و تو زندگیم باشه مهرشم خدا ب دلم ب ...

حتما دعا میکنم اینقدر فشار ذهنی دارم الان خدا شاهده، از طرفی طلاق پدر مادر، دیگه نمیدونم چی بگم فقط از خدا میخوام

حتما دعا میکنم اینقدر فشار ذهنی دارم الان خدا شاهده، از طرفی طلاق پدر مادر، دیگه نمیدونم چی بگم فقط ...

پدرومادرت میخوان جدا بشن؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3292773/زندگیه-منخیلیاتون-خوندین-برای-اونایی-میزارم-که-نخوندن?postId=109860566

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
یعنی چهره اش رو اول پسندیده نبودید؟

من اونو بخاطر اخلاقش و اینکه خیلی ادم مستقلی بود دوست داشتم ولی تیپ و قیافش اونی نبود که دوست داشته باشم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐