2726
عنوان

خیلی ها اینجا منو میشناسم

379 بازدید | 74 پست

من نامزدمو خیلییییی دوست دارم خیلی شیفته اشم چهره اشم به دلم میشینه اما استایل چهره اش رو نمیپسندم، لطفا نگید که چطور قبول کردی و دیگه نامزدی و این چیزا مهم اینکه الان چه تصمیمی و چطوره بگیرم در مورد چهره اش هم بگم چهره اش به دلم میشینه فقط فرم و استایلش مردونه اس که تو سلیقه من نیست از طرفی هم خیلی دوسش دارم قلبا نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهمش بزن که از دست یه وسواس ظاهربین نجات پیدا کنه 😍😘

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728

اختلاف زیادی دارین عزیزم   نمیدونم  😞بنظرمن کات کن  خودتون چند سالته

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من شوهرمو موقعه نامزدی۳۶۰درجه عوضش کردم همه تعجب میکردن کلا به ادم دیگه ای شد

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
به خرف بقیهههههه توجه نکن منم عکسشو میذاشتم ولی گفتن کوشولوهه😐در حالی که ۱۸ بود

چقدررررر بزرگه ماشالله😐

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
من شوهرمو موقعه نامزدی۳۶۰درجه عوضش کردم همه تعجب میکردن کلا به ادم دیگه ای شد

360 که بر میگرده جای اولش، 180 درجه تغییرش دادی

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
2706