2737
2734
عنوان

خیلی ها اینجا منو میشناسم

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 74 پست
نمیشه که واقعا نمیدونم چیکار کنم دلم گیره و بقیه هم که میدونید

آخه وقتی کسی ی شخصی رو دوس داره

اون شخص رو با تمام خوبی و بدی یا عیب هایی ک داره میپذیره 

دیدم ک میگم

اگه واقعا اذیتی و نمی تونی تحمل کنی بیشتر فک کن ب نظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استایل چهره؟؟🤔بلخره چهرش خوبه یا بد

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂

هی خیه اشلون تردینه اشلون ماتردینه😳😳😳😳

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
360 که بر میگرده جای اولش، 180 درجه تغییرش دادی

😂😂😂رد دادم مثلا خواستم اخرین درجشو بگم اصن تو اینجا چیکار داری برو بخواب 

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
استایل چهره؟؟🤔بلخره چهرش خوبه یا بد

با یه جدیتی امضاتو خوندم  

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
2740
😔😔چرا این و میگی

اخه عزیزدلم اگه یه دختر سیزده ساله این حرفو بزنه ومن تعجب نمیکنم ولی یه خانوم بالغ و عاقل که میدونسته میتونه زندگیو اداره کنه که ازدواج کرده این حرف ازش بعیده ...اینکه دوسش داری و عاشقشی اگه راست بود تو این اقا چهره اش خدایی نکرده میسوختم به فکر تصمیم گرفتن نمیفتادی ظاهری میگی عاشقشی چهره اشم دوس داری  ولی راستشو بگم همش سطحی و الکیه  استایل چهره اش به دلت نیست و بخاطر همینننن مورد میگی تصمیم بگیرم اونم وقتی نامزدی و ینی از مراحل اولیه گذشتی میگم بهم بزن چون زندگی مشترک  سختی های زیادی داره وقتی از همین اول بهانه گیریا بی اساس کنی  تو اوج سختی  معلومه چندی چندی از همین حالات ....اگه حتی نیگفتی کلا ظاهری به دلت نیست هم تیپش هم چهره اش و کل قیافه و هیکلش بازم برام قابل هضم بود اخه این ایراده که استاییییلللِ چهره اش به دلم نیست 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
با یه جدیتی امضاتو خوندم    

❤❤

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
😂😂😂رد دادم مثلا خواستم اخرین درجشو بگم اصن تو اینجا چیکار داری برو بخواب 

فدات شم فهمیدم،باشه برم لالا ببخشید

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
آخه وقتی کسی ی شخصی رو دوس داره اون شخص رو با تمام خوبی و بدی یا عیب هایی ک داره میپذیره  دید ...

راه حلی که به نظر خودم رسید اینکه بسنجم که کدوم برای من مهمتره باطنش که دلم گیرشه یا این استایل چهره

چطوری و چرا گلم

خب ابروهای پیوندیشو برداشتم چون بدم میومد و موهاشو مدلی که فکر کردم بهش میاد و براش فرستادم و همونو زد تیپشو کلا عوض کردم ارتودنسی هاشم یه ماه بعد نامزدی برداشت 😐

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
عزیزم مشکلت یه چیز دیگس برو پیش مشاور. نمیشه در آن واحد هم دوسش داشت هم ازش خوشت نیاد . قصدم توهین ن ...

درست متوجه نشدم اما من عاشق باطنش هستم چهره اش ام میپسندم چشم ابرو و...فقط چهره اش مردونه اس بیشتر برای همین چهره اش سنتی میخوره بیشتر

2706