2733
2739
سلام دخترا  خواستم بگم یه دعانویس میشناسم که سید هستن و بیماری های صعب العلاج رو شفا دادن . و ...

جدی میشه ب منم شمارشو بدین،منم مادرم سرطان داره خیلی ناراحتیم،خیلی روزگار بهمون فشار آورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره

یکی از اقوام ما خوب خوب شده ۲۰ سال گذشته 

روحیه خیلی مهمه. عمر دست خداست میبینی نیم ساعت دیگه 

ماشین زد بهت رفتی. میبینی یکی بیماری سختی داره ۳۰ سالم زندگی میکنه.

اهان یکی دیگه از اقوام سرطان روده داره ۲۰ ساله نزدیک ۸۰سالشم هست خیلی راحت داره زندگیشو میکنه. مشکلیم نداره فقط یبار عمل شده

خالم مبتلا ب سرطان معده و کلیه بود از نوع بدخیم یجوری خوب شد ک دکترش هنوز تو شوکه ی عالمه نذرش کرد ...

سلام عزیزم میدونم این تاپیک برای چند سال پیشه ولی ازت میخوام اگر پیام منو دیدی و اگر برات امکانش هست برای همسر منم چله برداری دعات میکنم خودم خیلی ذکر برداشتم ولی خوب نشد

2740
سلام عزیزم میدونم این تاپیک برای چند سال پیشه ولی ازت میخوام اگر پیام منو دیدی و اگر برات امکانش هست ...

سلام عزیزم حتما اگه برداشتم براشون دعا میکنم

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏