2737
2739
پدرت چی شده عزیزم ؟ منم خیلی غصه ی بابام رو میخورم  سرطان مغز داره ....گرید ۴ 😔

چقد سخت

خدا انشاالله شفا بده

عزیزم خدا وقتی ببینه پدرت ی دختری مثه شما داره ک ناراحتِ حالشه

مطمئن باش ک انقد مهربون و رحیم هست ک نذاره اتفاقِ بدی بیوفته

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
الهی شکرت.خیلی خوشحال شدم

ممنون ان شالله پدر شماهم سلامتیشو بدست بیاره

9,9,99خیلی ارزوها داشتم که بهشون نرسیدم یمدته دیگه حال دلم خوش نیست ارزویی ندارم امیدوارم خدا بهترین هاشو واسم رقم بزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام دیابت داره.همه جاش درد میکنه.پاهاش چشماش کمرش .دیابت اعصاب پاشو ضعیف کرده.با اینکه مراعات میکن ...

الهی خوب بشن الهی درمان سرطان و دیابت و بقیه بیماریهای ناعلاج پیدا شه 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
چقد سخت خدا انشاالله شفا بده عزیزم خدا وقتی ببینه پدرت ی دختری مثه شما داره ک ناراحتِ حالشه مطمئن ...

ممنون از لطفت ❤

ولی خیلی سخته 

همه مون با هم داریم آب میشیم 

ده ماهه این فلاکت و بدبختی افتاده تو خونه مون و داغونمون کرده 

بابام لاغر و بی جون نشسته رو به رومون و داره از دست میره ولی کاری از دستمون بر نمیاد 

بچه ها دکترا از بابام قطع امید کردن و گفتن کاری نمیشه کرد .....

خواهش میکنم هر کی این پستو دید برا بابام دعا کنه یه کم دیگه زنده بمونه 

2731
ممنون از لطفت ❤ ولی خیلی سخته  همه مون با هم داریم آب میشیم  ده ماهه این فلاکت و بدبختی ...

الهی به حق محمد و محمد و محمد در کمال ناباوری پدر عزیزت خوبشه عزیزم جوری که اصلا باورتون نشه .از ته دلم میخوام واسه همه اونایی که شرایط شمارو دارن این اتفاق خوب بیفته.الهی آمین

بچه ها ی دعایی چیزی بهم بگین من از دیشب بهم ریختم خیلی ارامشم رفته بدجوری.....😢

با امام زمان عج فقط حرف بزن باهاش درد و دل کن براش بنویس. همین به همین سادگی. براش خیلی دعا کن به خودت بگو یه پدر خوب که هیچوقت بدم رو نمی خواد و بهترین هارو برام میخواد پس براشم مثل یه پدر دعا کن.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
الهی به حق محمد و محمد و محمد در کمال ناباوری پدر عزیزت خوبشه عزیزم جوری که اصلا باورتون نشه .از ته ...

ضحی۲۶
تعداد پست: 3672

داداشم لال بود شفا پیدا کرد از امام رضا 

اون داداشم مریض شد شفا گرفت از شهدا گمنام 

فعلا اینا تو ذهنمه

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2740

سلام دخترا 

خواستم بگم یه دعانویس میشناسم که سید هستن و بیماری های صعب العلاج رو شفا دادن .

و بیمار های کرونایی رو شفا دادن و حتی دوست خودم ک کرونا گرفته بود دکتر گواهی فوتش رو صادر کرده بود اما سید نجاتش داد از راه دور .بیمار زیر دست دکتر باشه میمیره لطفا جون عزیزان خودتون رو توی خطر نندازید اون دکترا فقط بیماری عذاب میدن و در آخر میگن میمیره.

ممنون از لطفت ❤ ولی خیلی سخته  همه مون با هم داریم آب میشیم  ده ماهه این فلاکت و بدبختی ...

سلام دخترا 

و بیمار های کرونایی رو شفا دادن و حتی دوست خودم ک کرونا گرفته بود دکتر گواهی فوتش رو صادر کرده بود اما سید نجاتش داد از راه دور .بیمار زیر دست دکتر باشه میمیره لطفا جون عزیزان خودتون رو توی خطر نندازید اون دکترا فقط بیماری عذاب میدن و در آخر میگن میمیره.

اره یکیو میشناسم شفا یافته امام زمانه بیماری لاعلاج داشت درمان شد بعدشم بچه دار نمیشد حالا بچه دار شده

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

سلام دخترا 

بله دختر سه ساله از سرطان خون 

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
2706