2737
2734
عنوان

چرا همسرم مثل قبل نیست

694 بازدید | 9 پست

خدایا اگه قراره مردی دل زنشو بشکنه به همون محمد و علی و قبرستون بقیعت قسمت میدم که هیچ وقت ازدواحشون جور نشه....من دلم شکست...با این قسمتی که برام جور کردی..دل بقیه بنده هاتو  نشکن....همسرم بعد از مستقل شدن کلا یه ادم دیکه داره میشه..تو این چهار سال کلا یه ادم دیگه شد....حسابرس شده....محبت نداره...زرنگ بازی در میاره..سرد شده...مدامگ بهونه میاره.....

خیلی مردها قبل عقد یجورن..بعد که خرشون از پل گذشت یه جور دیگه میشن..چی بگم والا.انشالله گره از مشکلت باز شه..خدارو چه دیدی..شاید اخلاقش دوباره مثل قبل شد خدا دعای کسایی که دلشون شکسته رو زود اجابت میکنه.

برام صلوات میفرستین که مشکلم حل شه؟😢😢😢توروخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثل من.....چون من توان جدا شدن ندارم....میگم بیوه شدن بهتره...یهو همه چیز تموم میشه

دقیقا منم همینطور جدا بشم کجا برم؟ چیکار کنم؟ حداقلش اینه میگم بمیره هم پیش خانواده م سرافکنده نمیشم هم پدر شوهرم به خاطر نوه ش هم که شده منو از خونه بیرون نمیکنه و یه سایه بون دارم 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
دقیقا منم همینطور جدا بشم کجا برم؟ چیکار کنم؟ حداقلش اینه میگم بمیره هم پیش خانواده م سرافکنده نمیشم ...

چرا ما بخاطر خانواده هامون باید پاسوز بشیم؟ دوست دارم تنهو زندکی کنم..دور از خانواده..و همسرم..از دو طرف سیرم....جایبکه نیاز به پشتوانه دارم نیستن...تو خوشی که همه دور ادم هستن....من خانوادم در ظاهر خیلی بیستن..همه معلم و مهندس و دکتر...ولی واسه هم فیلم بازی میکنن..میخوتن بهترینه خودسون باشن..تو این مسابقه واسه نمایش خوشبختی من برم بگم میخوام حدا بشم؟؟ چقد حرف بشنکم...پدر و مادرمم که نه توان جسمیشو دارن نه توتن فکری و فرهنگیشو....میدونم اونورش از این ورش بدتره

2738