2733
2734
عنوان

بچه ها مادرشوهرم رو بچم اسم گذاشته بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 52 پست
چی بگم؟

محترمانه بگو مادر جان یا هرچی که شما صداش میکنی. بگو شوهرم گفته اسم حسین رو گذاشتین راه راه. راستشو بخوایین دوست ندارم برای بچه ام پسوند گذاشته بشه. تو ذهن بچه میمونه. بزرگ بشه خوب نیست

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ مخایی دارن😅😅😅منم توپ توپی میپوشم پس منم بگن توپی

کلا فقط خاله زنک بازی درمیارن. برای همین رفت و آمدمو قطع کردم باهاشون. سالی سه چهار بار میرم فقط. می‌خوام به مادرشوهرم بگم این دقت و تلاشی که واسه حرفهای خاله زنکی می‌ذاری اگه درس خونده بودی الآن برای خودت دکتری شده بودی.

2738
آره زنگ بزن هر چی از ذهنت در میاد بهش بگو زنده نزارید  ها بابا بی خیال میتونی بگی خوب دوست ندار ...

زنگ نمی‌زنم که. دیوونس زنه. پریشب اومده بود خونمون می‌گفت این مشکلاتی که بین ما پیش اومد تو دوران عقد شما فقط بخاطر مستاجر خونتون بوده که سر سال پانشده از خونه. گفتم آره همش تقصیر اون پیرزنس

بگو مادرجون پسر من همنام با امام حسینه لطف کنید این القابو نگید چون توهین به امام حسینه اگه یکم اعت ...

آخه خونشون نمیرم. الآن شوهرم گفت بریم گفتم حال ندارم لباس بپوشم. باپسرم رفتن. همینی که شما گفتی رو داخل پیام برای مادرشوهرم بفرستم؟

نقطه ضعف من پسرمه. هیشکی حق نداره بهش بگه بالای چشمت ابرو

به هر صورت شما که پسرت رو دوس داری کاری کن احترام گذاشتن و مودب بودن و ... رو یاد بگیره، به هر صورت بچه از پدر و مادرش الگو میگیره

به هر صورت شما که پسرت رو دوس داری کاری کن احترام گذاشتن و مودب بودن و ... رو یاد بگیره، به هر صورت ...

اتفاقا از بس بهشون احترام میگذارم اینطوری پررو شدن. به بچه جاریم تا حالا اسم نذاشتن

اتفاقا از بس بهشون احترام میگذارم اینطوری پررو شدن. به بچه جاریم تا حالا اسم نذاشتن

ببخشید که من اینو میگم، چون جاریت رو نمیشناسم و صرفا برای مثال میگم، شاید جاری شما کلا آدم سلیته ای باشه کی کسی جرات شوخی هم باهاش نداره، ولی چون میدونن شما اخلاقت خوبه و با شما احساس راحتی میکنن، شوخی هم میکنن. چرا از این دید قضیه رو نگاه نمیکنید؟

ببخشید که من اینو میگم، چون جاریت رو نمیشناسم و صرفا برای مثال میگم، شاید جاری شما کلا آدم سلیته ای ...

اتفاقا جاریم خیلی سلیطه هست ولی خب منم روی بچم حساسم. از بس تو سری خور شدم نمی‌خوام بذارم بچمم مثل خودم بشه.

ببین جاریم دیپلمه و من فوق لیسانس ولی ببین کاری کردن که من شده بودم کلفت اون

2706