2737
2734
عنوان

بچه ها مادرشوهرم رو بچم اسم گذاشته بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 52 پست
اتفاقا جاریم خیلی سلیطه هست ولی خب منم روی بچم حساسم. از بس تو سری خور شدم نمی‌خوام بذارم بچمم مثل خ ...

اتفاقا دیگه بدتر، فوق لیسانسید، اصلا نباید سطح فکری و سطح صحبت کردن و برخوردت با دیگران رو به سطح هر آدمی که خودتم میدونی کار خوبی نمیکنه برسونی. کلفتی هم نکن، برای خودتم ارزش قائل شو ولی نه اینجوری که تو هم بشی هم سطح یکی مثل جاریت یا هر کسی دیگه، سر همچین مسائل سطحی اصلا درست نیست که موضوع رو خیلی شلوغش کنی

اتفاقا دیگه بدتر، فوق لیسانسید، اصلا نباید سطح فکری و سطح صحبت کردن و برخوردت با دیگران رو به سطح هر ...

خب الان به نظر شما همین که بگم مامان جون پسرم هم نام امام حسینه و من اصلا دلم نمی‌خواد به اسمش بی احترامی بشه کافیه؟

اصلا نمیتونم چیزی نگم. همینو پیام بدم زشته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب الان به نظر شما همین که بگم مامان جون پسرم هم نام امام حسینه و من اصلا دلم نمی‌خواد به اسمش بی اح ...

به نظرم اصلا نگو ولی حالا که میخوای بگی چرا رودررو بهش نمیگی؟ اگر هم واقعا نمیتونی رودر رو بگی به نظرم بگی مامان جان لطفا اینو دیگه نگو چون نمیخوام تو دهن کسی دیگه هم بیفته، به نظرم این بهتره، خیلی ساده و بدون برداشت خاصی هست.

چون اون قضیه اسم امام حسین رو بخوای بگی ممکنه سو برداشت بشه و بازخورد بدی داشته باشه

به نظرم اصلا نگو ولی حالا که میخوای بگی چرا رودررو بهش نمیگی؟ اگر هم واقعا نمیتونی رودر رو بگی به نظ ...

باشه گلم ممنونم از راهنمایی و وقتی که گذاشتی.

الهی خوشبخت ترین باشی عزیزم. خدا خیرت بده

2731
آخه خونشون نمیرم. الآن شوهرم گفت بریم گفتم حال ندارم لباس بپوشم. باپسرم رفتن. همینی که شما گفتی رو د ...

نه اصلا

یه بار برو ببین جلو روتم میگند

اگه گفت قشنگ زل بزن تو چشاش و بهش بگو تا حساب کار دستش بیاد

پیام فایده نداره

جان و جهان من تویی👈پرنسس کوچولو
2740