2733
2734
عنوان

واکسن آنفولانزا

77 بازدید | 3 پست

سلام به همه 

یکی بگه تا هفته چند بارداری میشه واکسن رو زد؟

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

الان واکسن فایده نداره اخر شهریور و اول مهر میشه زد این تبلیعات مال فروش واکسنه رو دستشون مونده هست و فقط  وحتما با پزشکت مشورت کن به حرفای اینجا هم توجه نکن 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
الان واکسن فایده نداره اخر شهریور و اول مهر میشه زد این تبلیعات مال فروش واکسنه رو دستشون مونده هست ...

اخر شهریور بهترین وقتشه
ولی الانم بالاخره تاثیر داره
من از دکتر پرسیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان واکسن فایده نداره اخر شهریور و اول مهر میشه زد این تبلیعات مال فروش واکسنه رو دستشون مونده هست ...

بدون نظر دکتر که نمی زنم. میخام نظرات و تجربیات مختلف رو بدونم. 

آخه واکسنی هم تو بازار نیست که بگیم رو دستشون مونده. با بدبختی پیدا میشه

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
2742