2737
2734
عنوان

مهمونی اومدن خاله ...

438 بازدید | 34 پست

ما ۵ ماهه ازدواج کردیم

خاله شوهرم ما رو پاگشا نکرد ولی خودشو مهمون کرد خونمون

تازه به ماهم زنگ نزد به مادرشوهرم گفته بود 

وقتی مادر شوهرم به من گفت اول فکر کردم میگه مهمونید...نگو گفت مهمون دارید😁😁

عجب

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فامیل خودم رسم دارن ولی فامیل شوهرم نه ازالان خواهر شوهرام گفتن که فامیلامون رسم ندارن بعدا ناراحت نشی 😕

کاربری قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم 😐😐برای جور شدن جهیزیم یه صلوات میفرستین مرسی😳
2731

خلاصه شوهرم زنگ زد  گفت برا شام بیاین

گفتن نه بعد شام میایم

تازه تعدادم نگفتن (خودم رو حس شیشمم تعداد زیاد درست کردم ۱۵ نفر بودن😥😥)

دیگه همون موقع رفتیم خرید شب بود

فرداشم شیرینی رولت و دانمارکی درست کردم با ژله لیوانی و انار دون کردم و میوه و چای و دمنوش 

میخاستم چیزی کم نباشه 

حالا عکسشو میذارم شمام ببینید

2740
خلاصه شوهرم زنگ زد  گفت برا شام بیاین گفتن نه بعد شام میایم تازه تعدادم نگفتن (خودم رو حس شیش ...

من جای شوهرت بودم عمرا میگفتم شام بیاین

به خودتون باید بگن ن به مادرشوهر

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
خلاصه شوهرم زنگ زد  گفت برا شام بیاین گفتن نه بعد شام میایم تازه تعدادم نگفتن (خودم رو حس شیش ...

تو چقد هنرمندی 

افرین

عکسشونو بذار 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
من جای شوهرت بودم عمرا میگفتم شام بیاین به خودتون باید بگن ن به مادرشوهر

تازه انقد پشت سر من حرف زده بود بخاطر یه دعوا که اصن ربطی به منم نداشت 

حالام اومد بود فوضولی خونه زندگیمو بکنه مطمئنم 

منم نمیخاستم جیزی کم باشه دیگه همه چی درست کردم