2733
2739
عنوان

زایمان در بیمارستان خصوصی شیراز

626 بازدید | 4 پست

خانمای شیرازی سلام

از بین بیمارستان های اردیبهشت، دکتر امامی و پارس کدوم بهترن. 

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰

من دکترم تو همه اینا بود گفت کلا فرقی ندارن با هم هرجا دوس داری بیا !!منم رفتم شفا 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکترم تو همه اینا بود گفت کلا فرقی ندارن با هم هرجا دوس داری بیا !!منم رفتم شفا

من واقعا سر درگمم دکترم میگه اردیبهشت پول کم میدن به دکتر من نمیام پارس و دکتر امامی هم به خونمون نزدیک نیست. دکتر میر هم میره که خودم رفتم دیدم محیطش افتضاح بود. بقیه بیمارستان ها هم نمیاد

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰
2728
من واقعا سر درگمم دکترم میگه اردیبهشت پول کم میدن به دکتر من نمیام پارس و دکتر امامی هم به خونمون نز ...

پس با این اوضاع انگار فقط تو میر هست که 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!