2733
2734
عنوان

بیاین براتون ایت الکرسی بخونم♥

168 بازدید | 23 پست

😊😊شمام برام صلوات بفرسین دلم اروم بشه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برام بخون ک هرچی زودتر مشکلم حل بشه ب آرامش برسم

ممنون❤🌹

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

برا من بخون. خیلی مریضم و بدحال. تو زندگیمم سرد شدم از شوهرم به خاطر خیلی مسائل و حرفاش دعاکن رفع بشه

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2740

خوندم براتون😊♥مرسی

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

جنت عدن یدخلونها ومن صلح من ءابآئهم وازوجهم وذریتهم..

> (همان) باغهای جاویدان بهشتی که وارد آن می‌شوند و همچنین پدران و همسران و فرزندان صالح آنها و فرشتگان از هر دری بر آنان وارد می‌گردند

عزيزه دلم به خدا جيگرم سوخت با اون متني كه براي كودك شش روزه ت نوشتي . چه طور بگم غصه نخور . مگه ميشه . خواستم با اين آيه به تو بگم عزيزم دنيا محل گذر و امتحانه براي همه ي ما . ما مگه مسلمون نيستيم . مگه اين آيه ها رو نميگيم راسته . پس نبايد فكر كني كه بچه تو براي هميشه از دست دادي . به خدا اگر قرار بود هزار سال عمر كنيم روم نميشد بخام بهت دلداري بدم . ولي ما انسان هاي اين دوره خيلي عمرهاي كوتاهي نسبت به انسان هاي دوره هاي قبل داريم . چشم به هم بزنيم عمرمون تموم شده . مخصوصا الان كه داري ميبيني روزگار انقدر تند ميگذره انقدر روزها و هفته ها سريع ميگذرن كه آدم باورش نميشه 3 ماه ديگه عيد نوروزه .دليلي نميبينم كه بعضي موقع ها گريه نكني . گريه كن كه سبك شي . ولي عزيزم دليلي نميبينم بخاي خيلي شديد غصه بخوري . مادرهاي شهدا رو ببين چه اميدي به ديدار فرزندانشون در اون دنيا دارن . چه عقيده و اعتمادي به اين آيه هاي قرآن دارن . تازه اونا جوون هاي رشيدشونو از دست دادن كه خيلي سخت تر از غم يه نوزاده . فقط اينو بگم غمه شديد براي اوناييه كه به اين آيه ها عقيده ندارن و وقتي كسي از بينشون ميره با نا اميدي هر چه تمام ميگن براي هميشه رفت . ولي ما اين عقيده رو نداريم . بهترين چيزي كه دين داره همينه . به ما ميگه اي انسان ها . شما مرگ دائمي نداريد .روز قيامت زنده ميشيد . فدات شم فقط سعي كن تو زندگي خوب باشي كه بهشتي باشي . كه اگر باشي خدا بچه تو بهت پس ميده . اميدوار باش .فكر نكن بچه ت از بين رفته . فكر كن رفته يه مسافرتي كه 50 سال طول ميكشه و بعدش ميبينيش . ميدونم غم سختيه . ولي شايد شنيدن اين حرفا يه مقدار آرومت كنه . يه متن ديگه هم هست اگر دوست داشتي بگو برات ميفرستم . تو زندگي خيلي به درد ميخوره .اين قرآن براي مومنين همه ش مايه ي اميدواري و راه نجاته . خيلي ارزشمنده . بايد معني شو بخونيم تا آروم شيم

جنت عدن یدخلونها ومن صلح من ءابآئهم وازوجهم وذریتهم..           > ( ...

مرسی😊🌹🌹بفرست خیلی دوس داشتم

تو خيلي از تاپيك هاي ديگه هم به بقيه اينو گفتم . اين يه واقعيته كه ميخام بگم . يه جايگاهي تو قلب همه ...

مرسی🌹🌹🌹خیلی باحرفات اروم میشم

عزيزم سريال يوسف پيامبر رو كه حتما ديدي ديگه . ديدي حضرت يعقوب از غم دوري يوسف به چه روزي افتاد . حتي ميگفت اي كاش ميدونستم يوسف از دنيا رفته اونجوري لا اقل يه مدت گريه ميكردم و بعدش از خدا ميخاستم آرامش بم بده . ولي الان نميدونم يوسف زنده س مرده س اسيره بهش بد ميگذره يا نميگذره همه ش نگرانم . آخر سر قسمت هاي پاياني فرشته جبرئيل اومد گفت انقدر بي تابي نكن . تو يوسف رو انقدر گنده ش كردي و انقدر بش وابسته شدي كه بقيه بچه هاتو فراموش كردي . بيش از حد به يوسف دل بستي . خدا هم ناراحت شد و اونو از تو گرفت . اونجا بود كه حضرت يعقوب فهميد اشتباهش چي بوده . گفت خدايا هر چي تو بخاي همونه . اگه از دنيا رفته بيامرزش . اگرم نرفته خودت مواظبش باش . منم ديگه اصلا كاري به كاره يوسف ندارم . بعدش فوري يوسفو پيدا كردن . يا حضرت ابراهيم خيلي دل به اسماعيل خوش كرد . خدا گفت حالا كه اينجوريه بايد اسماعيلو براي من ذبحش كني . وقتي ابراهيم پا رو دلش گذاشت خدا اسماعيلو برگردوند. من انجيل برنابا رو دارم . درباره همين مطلب حضرت مسيح چند تا مثال از همين قضيه درباره ي پيامبرها زده . مثلا حضرت داوود خيلي شديد پسر بزرگشو كه اسمش آبشالوم بود دوست داشت . همون پسر بر عليه حضرت داوود شورش كرد و خواست پدره خودشو بكشه . داوود از شهر فرار كرد . بعدا جنگ شد و سردارهاي داوود سره آبشالوم رو بريدن و براي داوود آوردن . داوود خيلي گريه كرد و ناراحت شد و حكومت به سليمان رسيد .اين ها همه درسه براي ما . كه حتي اگر پيغمبر هم باشيم بخواهيم يكي مثل حضرت اسماعيلو كه خيلي هم مقام داره حتي يك لحظه تو قلبمون از خدا بالاتر ببريم كاري ميكنه پشيمون شيم . خدا با هيچ كدوم از بنده هاش حتي ابراهيم شوخي نداره . عزيزم اينا رو گفتم كه بدوني درده امثال من و تو چيه .يك بيمار تا زماني كه ندونه بيماريش چيه نميتونه از طبيب بخاد خوبش كنه . ولي لا اقل الان ديگه ميدونيم از خدا چي بخواهيم . بايد ازش بخواهيم وارد قلبمون بشه . بره به جايگاه خودش در بالاترين جايگاه . بايد هر كسي هم كه تو اون جايگاه فرستاديم بفرستيم به جايگاه هاي پائين تر . اونجوري خيلي خيلي از غم و غصه ت كم ميشه . من شكست عشقي خوردم .خيلي گريه ميكردم و ناراحت بودم . بد جور افسرده شدم . ولي وقتي با تحقيق و مطالعه ي كتاب هاي آسماني فهميدم ايراده كارم چي بوده توبه كردم . الان ديگه اصلا غصه ندارم . حتي وقتي پسره رو تو خيابون ميبينم ديگه هيچ حسي بش ندارم . انگار يه گربه دارم تو خيابون ميبينم . تنها كسي كه ميتونه معجزه كنه خداوند است و ما هم فقط با معجزه خدا خوبه خوب ميشيم . اگر اين كارها رو كردي و خدا فرشته هاشو براي كمك فرستاد و تو اون ها رو با چشم ديدي تعجب نكن .ببخشيد طولاني شد

به خدا قسم وقتي فقط از خدا بدون واسطه بخاي بدترين غمها رو از بين ميبره .

امن يجيب المضظر اذا دعاه و يكشف السو    . مضطر يعني كسي كه به حالت اضطراري افتاده  . از خدا ميخام ان شا الله به حق قرآنش چنان دلتو آروم كنه كه كوچكترين غم و غصه اي نداشته باشي .  ببخشيد اگر مزاحمت شدم . خداحافظ