2733
2734
عنوان

بیاین براتون ایت الکرسی بخونم♥

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 23 پست
به خدا قسم وقتي فقط از خدا بدون واسطه بخاي بدترين غمها رو از بين ميبره . امن يجيب المضظر اذا دعاه و ...

مرسی دستت دردنکنه خیلی اروم شدم باحرفای خوبت خدا خیرت بده♥مراحمی خداحافظ

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. به نیت شفای پسرم بخونین منم براتون ۱۴ تا صلوات میفرستم.

باش.دعابرای مریضم میخونم سرنمازم دعامیکنم😊انشالله خوب بشه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2728
حالت بهتره ان شا الله ؟

اره خیلی خوبه نسبت به اون حالم..اروم شدم باحرفات

خدا رو هزار مرتبه شكر . اگر قرآن اونجا دم دستت هست آيه ي 193 تا 196 رو معني شو بخون .  اميدوارم ...

بخدا خیلی ارومم میکنی 😍😍دستت دردنکنه 

اللهم صل علي محمد و آل محمد 

بسم الله الرحمن الرحيم  . امن يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السو   . امن يجيب المضطر اذا دعاه ويكشف السو  . امن يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السو .

اللهم صل علي محمد و آل محمد .

ان شا الله هر روز بهتر از قبل باشي و غم سراغت نياد .

2740
االهم صل علي محمد و آل محمد . بسم الله الرحمن الرحيم . امن يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السو .   ...

سلام اره چندوقته نمازمومیخونم سر وقت.باخدا به عالمه حرف میزنم..دعامیخونم..حالمم خوبه وقتی میخادگریم بگیره به حرفات فکرمیکنم حالموعوض میکنه♥واقعاممنونم