2752
2734
عنوان

اقا😥 شوهر دوست پسر یار حالا هرچیه معروف.. کیا دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2480 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دوس دختر رضا گلزارم🤨 لامصب هم  مدله هم خوانندس هم بازیگر 😑 ببین من چی میکشم😎

گل؟🤔

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2731
هرچیزی جنبه میخواد من استاد دانشگاهم ازم خواستگاری کرد ولی فووووووووووق العاده ادم خاکی و بی ریایی ب ...

جواب مثبت ندادی اونوقت چرا؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

اگه دوست پسرته یا هنوز نامزدین کات کن ولی اگه شوهرته کارت سخت میشه باید خیلی بهش محبت کنی و نزاری اصلا به کس دیگ فکر کنه ، باید مستقیم بهش بگی اعتماد دارم بهت و تو کارات نشون بدی بهش ، به نظرم ی مشاوره باید بری تا بهتر راهنماییت کنه کاری کنی که شوهرت جز خودت هیچکی رو نبینه

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
درسته ک ب ادم چیزی از فکرش نگه بدع ولی بگه بدتر البته بعضی چیزارو مث دوست ایشون

اتفاقا به نظر من اینجا باید یکم سیاست خرج میکرد و میگفت ممنون که بهم وفاداری. به نظر من این اقا ترس از دست دادن ایشون داره که این حرف زده وگرنه اگه اهل این کار بود اصلا بهش نمیگفت

گل؟🤔

😂😂😂😂😂😂😂😂

آرزو بر جوانان عیب نیس🤨 

آرزوشه من دوس دخترش باشم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

من قبول نمیکنم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اریامیترام😒😒 بعد ۷روز اومدم سایت رمزو میزنم بالا نمیاد

@امیر_فنی   بیا و یه بار یه کار مفید انجام بده😒

امیر-فنی-متخصص-حرص-دادن# 😒

امیر_فنی_چه_خوش_تیپه# 😳😕😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706