2737
2734
عنوان

دوستای خوبم کسی بوده که عمل پروتز سینه کرده باشه(توروخدا بهم جواب بدید)

| مشاهده متن کامل بحث + 120738 بازدید | 290 پست
دوست جونای گلم الان اصلا نمی فهمم که بد شده یا خوب چون خیلی درد دارم شبها نمی تونم بخوابم روزها هم د ...

میشه‌درخوایت‌دوستیمو‌قبول‌کنی؟میخواستم‌ببینم‌هنوزم‌راضی‌هستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست جونای گلم الان اصلا نمی فهمم که بد شده یا خوب چون خیلی درد دارم شبها نمی تونم بخوابم روزها هم د ...

سلام سیماجون نمیدونم پیامموبخونی یانه مهربون..امیدوارم حالت خوب باشه ودرصحت وسلامت بسرببری،سیمای مهربون من سینه هام خیلی خیلی کوچیکه و اصلا شامل سایزبندی نمیشه اگربتونم هزینشو جورکنم میخوام عمل پروتز کنم توی تحقیقاتم که توی گوگل داشتم سرچ میکردم تاپیک شمارو دیدم برای ده سال پیش هست ازت میخوام اگرممکنه بیای وراهنمایی کنی الان ک ده سال گذشته راضی هستی وضعیتت چطور..ممنونم ازت

2731
۶اسفند۹۸ عمل کردم اوایل کرونا بود😜

سلام عزیزم امیدوارم درصحتوسلامت باشی الان که چندسال ازعملت میگذره راضی هستی؟منتصمیم به عمل دارم میخوام بدونم راضی هستن کسایی ک انجام میدن

سلام عزیزم امیدوارم درصحتوسلامت باشی الان که چندسال ازعملت میگذره راضی هستی؟منتصمیم به عمل دارم میخو ...

عزیزم پروتز سینه عمل ساده و کوچیکی نیست اگه بخوای من میتونم دکتری که خودم پیشش عمل شدم رو بهت معرفی کنم بری هم ازشون مشاوره بگیری هم وقتی تصمیم گرفتی بری پیش شون برای عمل. کارشون حرف نداره من خیلی راضی ام 

اینم ادرس سایت شون 

کلینیک هرا http://www.heraclinic.ir
۶۶۹۳۳۸۶۹

2738
مامان علی رضای گل آره من بیهوشی کامل بودم و جای بخیه هامم زیر سینست دقیقا و زیاد معلوم نیست ولی امان ...

سلام خوبيد ؟ شما تقريبا ١٠ سال پيش اين پيام رو گذاشتيد براي پروتز سينه . ميشه الان نظرتون رو راجبش بگيد ؟ راضي هستيد يا نه ؟ مشكلتون حل شد ؟ من دقيقا مثل شما هست تمام شرايطم. خيلي دوست دارم پروتز كنم ولي خيلي هم ترس دارم .  

سلام سیما جون .الان بعد از ده سال راضی هستی از عمل پروتز سینه؟ عوارضی برات نداشته .منم مثل قبل از عمل شمام .ولی خییلی گرون شده.به نظرت می ارزه؟

عزیزم من دکتر عظیمی نژادان رو میشناسم واقعا دکتر خیلی خوبیه. 

خواهر من پیش ایشون جراحی پروتز سینه انجام داده خیلی خوب شده و سینه هاش کاملا اندازه طبیعی که خودش میخواست زیاد بزرگ و بر فرم نشده خیلی هم خوش فرم شده و اینکه متقارن کاملا 

خودمم میخوام برم برای مشاوره باهاشون برای انجام جراحی لیفت سینه خیلی دوست دارم انجام بدم

2706