2737
2739
عنوان

دوستای خوبم کسی بوده که عمل پروتز سینه کرده باشه(توروخدا بهم جواب بدید)

| مشاهده متن کامل بحث + 120770 بازدید | 290 پست
سلام من 3 هفته پیش عمل کردم خیلی هم راضیم مشکلی هم ندارم فقط الآن دلم می خواست سایز پروتزم یه کوچولو ...

سلام عزیزم میشه درخواست دوستی رو اوکی کنی میخوام پروتز کنم چندتا سوال دارم ممنونم

عزیزم دکتر اسکویی سه میلیون و نیم شد ولی نکن نمی ارزه والا ماله من که افتضاح زشت و کوچیک وشل و پایین ...

عمل پروتز بالای ۲۰ تومنه

شما ۳ تومن انجام دادی؟؟؟؟؟😟

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیما جان . من 2 ماه که پروتز و لیفت سینه کردم. درسته خیلی درد کشیدم . ولی من قفسه سینم خیلی کوچیک بو ...

سلام عزیزم میشه درخواست دوستیم رو اوکی کنید سوال دارم ممنونم

2728
عمل پروتز بالای ۲۰ تومنه شما ۳ تومن انجام دادی؟؟؟؟؟😟

تاپیک مال سال 90

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
دوست جونای گلم الان اصلا نمی فهمم که بد شده یا خوب چون خیلی درد دارم شبها نمی تونم بخوابم روزها هم د ...

کاری بدی نکردی گلم....منم وقتی عمل زیبایی کردم به خانواده همسرم نگفتم بعدش ک دعوت کردن باهمون وضع رفتم اصنم ب رو خودم نیاوردم چه لزومی عالمو آدم بدونن وقتی خودشون هیچیشونو نمیگن...سینه خودت بوده دوسداشتی عمل کردی اگرم میخوای نری قشنگ رک وراست بگو جراحی کردم نمیتونم بیام خودتو خلاص کن😁

2738

علت کوچک شدن پروتز سینه بعد از کاشت

پروتزها بافت جدیدی هستند که وارد بدن می‌شوند. به همین دلیل بدن ممکن است واکنش‌های مختلفی نسبت به آن نشان دهند. البته پروتزهای جدید ضد حساسیت هستند و معمولا واکنش‌های التهابی و حساسیتی ایجاد نمی‌کنند. تنها نکته‌ای که باعث نگرانی خانم‌ها می‌شود، کوچک شدن پروتز سینه یا عدم ثبات در اندازه آن است. اکثر افراد تا پیش از سازگاری بدن و پروتز، اثری از تغییر در اندازه سینه‌ها را مشاهده نمی‌کنند. اثر عمل انجام شده به مرور زمان مشخص می‌شود و بعد از مدتی سایز سینه به اندازه دلخواه می‌رسد.

آیا کوچک شدن پروتز سینه به نوع آن بستگی دارد؟

چرا پروتز‌ها بعد از کاشت فرم غیر طبیعی دارند؟

ممکن است بیمار تا مدتی بعد از کاشت پروتز احساس کند سینه‌هایش فرم طبیعی ندارد و پروتز بیش از اندازه سفت است و بالا قرار گرفته! حتی ممکن است پروتز باعث ایجاد التهاب، تورم و سفت شدن عضلات نیز بشود. ممکن است بعد از کاشت پروتز احساس کنید پستان فرم برآمده خود را از دست داده و صاف شده است. برخی از افراد نیز احساس کوچک شدن پروتز سینه را چند روز بعد از کاشت تجربه می‌کنند. در این مرحله مشکل بخاطر انقباض عضلات و واکنش بدن به ایمپلنت است و بعد از مدتی از بین می‌رود.

پروتزها بعد از مدتی با بافت بدن سازگار می‌شوند و سینه‌ها فرم طبیعی پیدا می‌کنند. البته مدت زمان این موضوع در افراد مختلف متفاوت است. به طور معمول این روند ۳ تا ۶ ماه طول می‌کشد. همچنین به اندازه پروتز نیز بستگی دارد. پروتزهای بزرگ‌تر دیرتر و پروتزهای کوچک‌تر زودتر با بدن سازگار می‌شوند.

از سوتین‌های حمایتی یا طبی استفاده کنید

از سوتین‌های حمایتی یا طبی استفاده کنید

این سوتین در بهبود سریع‌تر مشکل کوچک شدن پروتز سینه یا بالا بودن آن را حل کند. این سوتین‌ها باید به مدت دو هفته به صورت شبانه روز بسته شوند.

در کنار استفاده از سوتین، بهتر است از لباس‌های مناسب استفاده کنید. لباس‌های آزادی که بدون نیاز به بلند کردن بازوها یا فشار آوردن به دست‌ها و سینه پوشیده می‌شوند.

من بعد از زایمانم خیلی سینه هام افتاده شده بودم و اصلا دوست نداشته بودم بدون لباس باشم خیلی حس بدی داشتم بعد اینکه دوره شیردهی ام تموم شد تصمیم گرفتم برم جراحی کنم اما پیش کی برم نمی دونستم با یکی از دوستام که این جراحی انجام داده بود صحبت کردم چون خودش پیش دکتر آخوندی نسب عمل کرده بود و راضی بود به من هم همین دکتر پیشنهاد کرد منم رفتم و الان شش ماه از عمل همزمان لیفت و پروتز سینه که انجام دادم میگذره وخداروشکر مشکلی تا الان نداشتم 

دوست جونای گلم الان اصلا نمی فهمم که بد شده یا خوب چون خیلی درد دارم شبها نمی تونم بخوابم روزها هم د ...

کاش الان میومدین میگفتین در مورد عملتون.که بعد از گذشت این چند سال چه اتفاقی برا سینه هاتون افتاد.راضی هستین یا نه.برا باقی دوستان که نیاز داره به این عمل پیشنهاد میکنین یا نه🙏🙏

سلام من یک سال پیش با دکتر علیرضا بخشایی کیا جراحی پروتز سینه انجام دادم و واقعا راضیم. با این که همه می گفتن بعد از چند ماه سینه دچار افتادگی میشه ولی اینطور نشد و هنوز به همون حالتیه که دوست داشتم.

کاش الان میومدین میگفتین در مورد عملتون.که بعد از گذشت این چند سال چه اتفاقی برا سینه هاتون افتاد.را ...

عزیزم اینکه بعد چند سال فرم سینه هات چه جوری میشه که اولش به نحوه جراحی بستگی داره بعدشم سینه به مرور زمان یکم حتی بعد جراحی افتاده میشه دختر عمه من الان چند سال که جراحی کرده و خیلی راضیه هنوز بعد چند سال و میگه یه کوچولو نسبت به اولاش یه خورده از اون حالتش خارج شده اونم خودش متوجه میشه من مثلا دیدمش مشخص نبود.

حالا با چند تا پزشک مشورت کن اینجوری بیشتر اطلاعات بدست میاری و کمتر استرس پیدا میکنی دختر عمه من پیش دکتر آخوندی نسب جراحی پروتز سینه انجام داده خودمم دو ماه دیگه وقت دارم میخوام برم پیشش تو هم میخوای مشورت کن با چند تا پزشک که خیالت راحت باشه 

2706