2733
2739
مرسی عزیزم.  7 تومن شد. نه خانواده خریدن.

خیلی مبارک باشه.

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم میخام انشالله هروقت ک نی نی آوردم نوجوونی بخرم مگه چ اشکالی داره

این مدل نوزاد نوجوان الان نوزادی استفاده میشه بعد جدا میشه نوجوان میشه

در انتظار رویت ماییم و امیدواری   
2740
چه اتفاقی؟ چندروزاول خودمونم تو اتاقش خوابیدیم چند روزم پشت در😄 دیگه کامل جداش کردم

چه خوب

میشه از ته ته دلتون برای مادر شدنم دعا کنید به دعاتون محتاجم🙏🏻🙏🏻🌹🌹
اههه الهیییی    بس هستن باز مثل ما. من همسرم سخت گیره

شوهرمن نظر همهههههه رو میپرسید..اینطوری هراسمی هم انتخاب میکردیم بالاخره یکی پیدامیشد بگه زشته..شوهرمم فوری پشیمون میشد..حالا شما دوتایی فقط تصمیم بگیرین ب کسی هم نگین😋

لایک نکنید.مرسی
شوهرمن نظر همهههههه رو میپرسید..اینطوری هراسمی هم انتخاب میکردیم بالاخره یکی پیدامیشد بگه زشته..شوهر ...

شوهر منم همین کارو میکنه دیگه از همه نظر میخواد. میگم بابا نگو بلاخره هر کی نظر متفاوت داره وبی گوش نمیده میگه شاید اسم بهتر پیشنهاد میدن. هر کی هم از یه اسم ایراد میگیره

عزیزم خیلی قشنگه..کمدش هم زیاد شلوغ نکردی.. عالیه منکه خیلی خوشم اومد.. از وسایل اضافی خوشم نمیاد..

اتفاقا دنبال چیدمان سیسمونی بودم چقدر خوب که عکس گذاشتی... من دیشب کریر و ساک و روروئک گرفتم.. کالسکه لازمم نمیشه نگرفتم

عزیزم خیلی قشنگه..کمدش هم زیاد شلوغ نکردی.. عالیه منکه خیلی خوشم اومد.. از وسایل اضافی خوشم نمیاد.. ...

ممنون لطف دارید. 

منم خوشم نمیاد ولی دیگه گرفتم دیگه نگیریم حرف میزنن مجبوری بگیری همه چی. 

2706