2733
2739

اصلا سوالم اينه ممكنه سندروم داون اول نشون نده و غربالگري ها خوب باشه و بعد بوجود بياد ؟ 

اخه هفته ١٨فهميدم هر دو كليه بچه ورم خفيف داره ٣و٤ميلي حالا توي نت خوندم شيوع اين بيماري با سندروم داون ارتباط داره 

از طرفي هم ميكم سندروم داون ممكنه از جنيني بوجود بياد درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيزم ديروز هم توي تاپيك هات گفتم.توي غربالگري يك و دو سندروم دان توي سونو و ازمايش مشخص ميشه كه براي كنترل بيشتر امينو يا سل فري توصيه ميشه.ورم كليه بيشتر توي نوزاد هاي پسر وجود داره كه بعد از تولد توي بيشتر موارد از بين ميره.

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
2740

اطلاعات پزشكي ام محدوده اما تا جايي كه ميدونم سندرم دان همون اول لقاح به وجود مياد از تعداد كروموزم هاست اينجوري نيست كه بعدا به وجود بياد

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

سندروم یه مشکل کروموزومیه که همون لحظه تشکیل نطفه ایجادمیشه بعدا هراتفاق دیگه ایی هم بیوفته جهش ژنتیکی ایجادنمیشه نگران نباش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

سندرم داون اگه بچه داشته باشه از همون زمان لقاح ایجاد شده نه بعدش

شیوع این مشکل تو بچه هدی سندروم بیشتره اما داشتنش الزاما معنیش سندرم نیست. جهت اطمینان برو سلفری بده که بی خطره. هزینه داره ولی خیالت راحت میشه