2737
2734
عنوان

از همتون یه خواهشی دارم

345 بازدید | 31 پست

سلام به همگی؛ تو مدتی که عضو نی نی سایتم دیدم خیلیا با دعاهای شما حاجت روا شدن چون دعا در حق دیگری گیراست؛ ازتون خواهش میکنم اگه ممکنه برا سلامتی بابام دعا کنید؛ برا سلامتی همه مریضا؛ مریضی سخته اونم وقتی عزیزت باشه؛ ممنونم؛ 

ان شاءالله همیشه سالم و شاد باشین

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

سلام عزیزم

حتما

ان شاالله به زودی سلامتیشونو به دست بیارن

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
چشم 

ممنون عزیزم🌹🌹 عاقبت بخیر بشی

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
10تا امن یجیب فرستادم...انشاءلله بهبودی کامل بگیرند

ممنونم؛ زنده باشین و برقرار🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد،خداشفاشون بده

ممنون؛ ان شاءالله؛ خدا خیرتون بده🌹

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم شفا عاجل عنایت بفرما❤☺

ممنونم؛ ان شاءالله؛ عاقبت به خیر بشین الهی🌹

2706