2737
2739

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

دخترم  دومه  هنوز جمع اعداد رو با انگشت  حساب می کنه  ذهنی نمی تونه   مثلا   ۳  با ۴     .اگر هر روز هم  ازش بپرسی  باز هم   با انگشت حساب  می کنه   علتش  چیه  خیلی نگرانم بچه های شما چطوری  هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

براش  جمع و تفریق  زیاد بنویس . هی باید تکرار کنه تا بهتر بشه ملکه ی ذهنش . البته دختر منم اکثرا با انگشت حساب میکنه . 😐

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

طبیعیه عزیز  برای این سن.  روزی چند تا خودت براش جمع بنویس بذار راه بیافته .

پسر من کلاس دومه ریاضیش هم خوبه حتی کلاس چرتکه فرستادمش. ذهنی اعداد بزرگ رو میتونه حساب کنه. اما گاهی با انگشتاش حساب میکنه انگار اونجوری مطمئن تره. نگران نباش مشکلی نیست

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740
مسئله ها رو دختر شما میتونه  جمع بندی کنه  و انالیز کنه که چی می خواد؟

تقریبا ... بستگی داره در چه حد باشن . بعضی هاشون گیج کننده است براش

پسر من کلاس دومه ریاضیش هم خوبه حتی کلاس چرتکه فرستادمش. ذهنی اعداد بزرگ رو میتونه حساب کنه. اما گاه ...

راستش نگرانم  میترسم اختلال  یادگیری  داشته  باشه توی این درس   

کلاس چرتکه  خوبه   ؟

خوب که هست. اما احساس میکنم خیلی برای بچه ها استرس زا هستش. دو ترم فرستادمش. دیگه نذاشتم بره. هم اینکه دیدم استرس میگیره. هم اینکه خودتون میدونید درس های خود مدرسه سنگینه. اذیت میشن بچه ها

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اگر عددی رو امروز حل کنیم فرداش دوباره همون عدد رو بدم باز هم گیر می کنه  با انگشت حساب می کنه& ...

معلم اولش خوب بود ؟ فکر کنم کم تکرار و تمرین داشته .