2737
2734

خوب میشه عزیز . بیخودی نگران نباش . سعی کن بیشتر باهاش تمرین کنی . خودش کم کم خوب میشه.

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب میشه عزیز . بیخودی نگران نباش . سعی کن بیشتر باهاش تمرین کنی . خودش کم کم خوب میشه.

ممنون عزیزم   .شما  زیاد کار می کنید با دخترتون  ؟من متاسفانه وقتی میبینم نمی تونه  عصبانی میشم   این هم خیلی بده ولی دست خودم نیست

ممنون عزیزم   .شما  زیاد کار می کنید با دخترتون  ؟من متاسفانه وقتی میبینم نمی تونه &n ...

سلامت باشین... اولهای سال که خیلیییی جمع و تفریق اعداد زیر ده را کار کردیم .  فعلا هم که این جمع و تفریق های فرآیندی هستن ، هر روز ده تا جمع و تفریق باید بنویسن . 

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
2731
سلامت باشین... اولهای سال که خیلیییی جمع و تفریق اعداد زیر ده را کار کردیم .  فعلا هم که این جم ...

من اصلا از اول سال تا  اخر  ابان اصلا کاری به ریاضیش نداشتم  از اول اذر  فهمیدم  مشکل داره