2733
2739
مرسی عزیزم الان برای اینا هر ۱۲ ساعته.احساس میکنم دل درد هم گرفتن چون اسهال شدن

گلم بهتره ببریش پیش یه متخصص خوب دختر من یبوست شدیده 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم بهتره ببریش پیش یه متخصص خوب دختر من یبوست شدیده 

دیگه به خدا پسر بزرگم که داره ۶ سالش میشه بهمن اسم دکتر که میاد گریه میکنه میگه مامان جانم خوب میشم تو رو خدا دکتر منو نبر برام دعا کن بچم وحشت کرده چون آمپول۲ تا وسرم هم زده بود وند روز پیش خیلی درد کشید

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
دیگه به خدا پسر بزرگم که داره ۶ سالش میشه بهمن اسم دکتر که میاد گریه میکنه میگه مامان جانم خوب میشم ...

الهی عزیزم براش دعا میکنم ۱۰ تا صلوات فرستادم عزیزم انشالله زود زود خوب میشن 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2731
الهی عزیزم براش دعا میکنم ۱۰ تا صلوات فرستادم عزیزم انشالله زود زود خوب میشن 

خیلی ممنون عزیزم وابعا ممنونم از لطفی که در حق بچه هام میکنی هیچی بالاتر از دعای شما دوستان عزیز.مرهمی رو این درد نیست

دکتر سرما خوردگی سیتریزین  سفکسیم وشیاف به کوچیکه داد.به بزرگه سرما خوردگی.کتوتیفن.شیاف سفکسیم ...

عزیزم نمیدونم اون دکتره معاینش کرده بهتره میدونه گلم شاید مدلش فرق داره با بچه من فقط واست دعا میکنم با بچه هات رها بشی از این بیماری

عزیزم سلام بارهنگ رو باید با عرق نعناع بجوشونم چند دقیقه.الان هر دوشون ببخشیدا اسهال شدن.ولی تبشون ب ...

سلام، اگر اسهال دارن اصلا نده، فقط ببندشون به پودر ORS, میوه فقط موز و سیب، غذاهای چرب و آبکی و شیرین هم ممنوع، پودر سنجد بزن تو ماست بده بخورن، اینا برای اسهال هستن.. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
2740
عزیزم نمیدونم اون دکتره معاینش کرده بهتره میدونه گلم شاید مدلش فرق داره با بچه من فقط واست دعا میکنم ...

لطف کردی.عزیزم 

سلام، اگر اسهال دارن اصلا نده، فقط ببندشون به پودر ORS, میوه فقط موز و سیب، غذاهای چرب و آبکی و شیری ...

بدبختی من اینکه اصلا میوه دوست ندارن.دوغ دادم.وشربت لوپرامید گرفتم .دادم داروخونه گفت برای اسهال بچه خوبه شربت

بدبختی من اینکه اصلا میوه دوست ندارن.دوغ دادم.وشربت لوپرامید گرفتم .دادم داروخونه گفت برای اسهال بچه ...

عزیزم فقط ببندشون به ORS, خیلی مهمه آب بدنشون رو تامین میکنه وگرنه خدای نکرده کارشون به بیمارستان میکشه 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
عزیزم این هفته ۴۰ نفر برای همین بیماری تو تبریز مردن!ولی خانواده ی ما همگی گرفتیم خوب شدیم! چیزای ق ...

گلم تو ایران فقط ۱۹ نفر جان باختن سره این مریضی

برای کار بهتره شوهرم یه صلوات و یه دعای خیر برای زندگی بهترمون مهربونا ❤🌹

بله دونفر ار آشناهای زنداداش من گرفتن البته فامیللل دور و یک دوست ...یکیشون عمه ی زنعموش و یکی دختر عمه دوستش هردو هم تقریبا 40سال داشتن اصلا میگفت خانمه را تو بیمارستان دیده بوده اومده بوده دکتر گفته اینجا چه کار میکنی گفتی اومدم دکتر از این بیماریها گرفتم گفت فرداش مامانش زنگ زد گفت مرد