2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون من خودم هر سال سرماخوردگی شدید،اونم فقط بدن درد میگیرم هر سال،بعد چند روز خودموگرم نگه میدارم و گرمی میخورم،خوب میشم،امروز اینجوری شدم الان میترسم

خدارو شکر گلم، پس چی میگن اینا؟؟همین انفولانزارو عزیزم؟بدنتونم درد میکرد؟

اره گلم بدنم خیلی درد میکنه جوری که انگار استخونام می‌خواد بشکنه سرم درد میکنه اونایی که بدنشون ضعیف هست یا سابقه بیماری دیگ‌ه ای مثل دیابت یا آسم دارن خطرناکه دکتر واسه ما سرم و آمپول نوشت بعد گفت فقط باید استراحت کنین 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍

واااای خیلی بده همین الان اومدم از دکتر 

بدن درد افتضاح داشتم تب و لرز 

آمپول زدم دوتا یکم بهتر م 

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

منم گرفتم. انقدرررر بدن درد داشتم ک گریه میکردم. بخدا همچین چیزی ب عمرم ندیده بودم. اولش فقط بدن درد و سرفه خشک و سردرد داشتم. رفتم سه تا آمپول و سرم زدم. بدن دردم خوب نشد همچنان تا فردا شبش. 

اما الان یک هفته میگذره. بدن دردم کاملا خوب شده فقط سرفه دارم همچنان. 

خیلی مراقب باشید واقعا اذیت میکنه ادمو

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
نه گلم من و همسرم و دخترم هم گرفتیم کم کم داریم بهتر میشیم 

سلام تو رو خدا بگو برای دخترت چه کارهای انجام دادی چه داروهای دادی‌چه مدت طول کشید.وچند سالشه.من بچه هام ۱هفته داره میشه که از تب واستفراغ.دل درد.سرفه آب ریزش بینی .چشم.۲تا بیمارستان.ویه دکتر دیگه بردم.میگه عفونت وویروسه.انتی بیوتیک هم فایده نکرده.کوچیکه الان اصلا همکاری نمکنه‌وبد دارو هستش.خواهشا برای قطع تبش چکار کردی.هر کی این نوشته رو میخونه تو رو قران هر وی بلده بگه وراهنمای کنه.دعا کنه برای بچه هام

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
پسرم دوهفته هست ولی هنوز سرفه و دلدرد داره خدانصیب نکنه تب ۴۰ درجه که با هیچی پایین نمیومد

آره پسر منم ولی دل درد فقط یک بار داشت .ولی هنوز پاهاش درد میکنه وسرفه داره وگلوش خلط داره 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

نوه ی خواهر من هم الان بیمارستان بستری هستن  ، سخته ولی الحمدلله قابل کنترله ، و قابل درمان .  نگران نباشید انشالله.

آب زیاد ، مایعات ولرم ، لیمو ترش و شیرین ، دم نو ش های پونه و نعنا . دوستانی که بخاری دارن یه پیاز کامل رو پوست بگیرید بزارید روی بخاری دوتا قاچ کوچولو هم بزنید ، کاملا ضدعفونی میکنه هوای خونه رو

سلام😊 
2706