2733
2734
عنوان

کیا ماه های اول بارداریشونن؟بیاید با هم باشیم😉

| مشاهده متن کامل بحث + 9768 بازدید | 1184 پست
بچه ها ماما سمیرا امیدوار تو نی نی سایت جوابم رو داد گفت بتا ۵۸۰۰ واسه روز ۳۶ که من بودم نرمال نیاز ...

خب خوبه احمدلله

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز اندازه یه بند انگشت لخته ی خون دیدم.. یعنی داره سقط میشه؟ هفته ششم بارداریم

حتما ب دکترت بگو فک کنم بهت شیاف بده

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
من ی اشتباه انجام دادم ناشتا بجای قرص تیروییدم یدوفولیک خوردم الان چیکار کنم😢

هیچی دیگه خوردی تموم شد رف😐

نیم ساعت صب کن بعد قرص تیروئیدتو بخور

2731
هیچی دیگه خوردی تموم شد رف😐 نیم ساعت صب کن بعد قرص تیروئیدتو بخور

یعنی اشکال نداره

دیگ اخر شب یدوفولیکو طبق همیشه نخورم

یدوفولیک ناشتا خوردم حالم بده موندم چطو لوتیروکسینو بخورم😥

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
یعنی اشکال نداره دیگ اخر شب یدوفولیکو طبق همیشه نخورم یدوفولیک ناشتا خوردم حالم بده موندم چطو لوتی ...

نمیدونم والا

سلام عزیزم من روز دوم تاخیر آز بتا دادم ۴۲۷ بود الان هفته ۶ هستم

بسلامتی گلم مبارکت باشه موفق باشی

2738
بچه ها از دیروز کمر درد و دل دردای پریودی من خیلی کم شده کمر درد که کلا دو روزه قطع شده  پریشب ...

نگران نباش منم دوروز پیش حالت تهوعم قطع شد اینقدنگران شدم ولی فرداش دوبرابرش اومد سراغم اصلا میلی به غذا ندارم   

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
سلام عزیزم من روز دوم تاخیر آز بتا دادم ۴۲۷ بود الان هفته ۶ هستم

چه جالب منم بتام ۴۳۰بود مث همیم من شش هفته وچهارروزم

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
نمیشه تو واتساپ گروه بزنیم؟ اونجا راحت تره

نه عزیزم همینجا خوبه

2706