2733
2739
عنوان

کیا ماه های اول بارداریشونن؟بیاید با هم باشیم😉

| مشاهده متن کامل بحث + 9768 بازدید | 1184 پست

خواهش میکنم جواب این سوالمو بدین

من واسه بارداری اقدام کردم.

همیشه ۵،۶ روز مونده به موعدم درد سینه داشتم تاموعدم که همون روز موعد دیگه قطع میشد.این دفعه ۸ روز مونده به پریودیعنی ۲۳ سیکل سینه هام تا ۳ روز درد شدیدی گرفت و امروز قطع شد.هنوز ۴ روز تا موعدم مونده.

شما ماهی که فهمیدین باردارین اینجوری شده بودین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم جواب این سوالمو بدین

من واسه بارداری اقدام کردم.

همیشه ۵،۶ روز مونده به موعدم درد سینه داشتم تاموعدم که همون روز موعد دیگه قطع میشد.این دفعه ۸ روز مونده به پریودیعنی ۲۳ سیکل سینه هام تا ۳ روز درد شدیدی گرفت و امروز قطع شد.هنوز ۴ روز تا موعدم مونده.

شما ماهی که فهمیدین باردارین اینجوری شده بودین؟ 

سلام.بله من دارم.ولی بیشتر رگ سیاتیک کمر ب لگن.اون اسیرم کرده.. انگار لگنم داره مثل پازل ازهم باز می ...

سلام بیا تاپیک اخرم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728

دوستان سنو ۲۸ دادین

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
بچه ها نی نی پلاس خراب شده؟

منم ندارمش دیگ 

گروهمونم پاک شد برام🥲

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2738
گروه دیگه کلا منحل شد

جدی از بقیه بچه ها هم خبری نداری؟

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
باشه من هستم فردا رفتی دکتر خبرم کن انشاالله خوش خبری

سلام خوبین گم کردیم همو

تقریبا اقدام منم توی همون حدود بوده الان وارد هفته دهم شدم

سلام کجایین شما نی نی پلاسم رفت کلا

اولی دختره دوس دارم این پسر بشه ازهردوداشته باشم زنداداشام گفتن اینم دختر میشه مث اولی سومی یه چی دی ...

چیشد بلاخره؟🥲😁

2706