2733
2739
عنوان

37 هفته و 2روزمه وزن بچم 2640بود

759 بازدید | 76 پست

لطفا بگید چیکار کنم این 1 هفته وزن بگیره.بچمم بریچه جوری لگد میزنه که فکر میکنم الانه پاهاش از رحمم بزنه بیرون حسم میگه زود زایمان میکنم. 

سونو گراف گفته چون بچه ریزه نامه سزارین بهت میدن ولی باید بمونه تا دردت بگیره بعد سزارین کنی.

Biomedical Engineering

تا تولد سه کیلو میشه تازه اگه چهل هفته بیاد که سه کیلو رو هم رد می‌کنه.کباب و مغزیجات بخور.الان سز رو هفته ۳۹ بر میدارن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا تولد سه کیلو میشه تازه اگه چهل هفته بیاد که سه کیلو رو هم رد می‌کنه.کباب و مغزیجات بخور.الان سز ر ...

38 هفته رو تا اخرش برم هنر کردم امروز زیادم راه رفتم درد دارمنمیتونم بشینم

Biomedical Engineering
38 هفته رو تا اخرش برم هنر کردم امروز زیادم راه رفتم درد دارمنمیتونم بشینم

این درد ها طبیعیه.بهش میگم ماه درد .

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
منم ریز بودم دو کیلو و نیم بودم افتادم تو لگن مامانم مجبوری سزارین کرده

منو شوهرمم هر دوتامون 2500 بودیم الان هیکلامون به این بچه ریزه میزه نمیخوره واقعا یکی بیاد بچه رو ببینه نمیگه این چقدر کوچولوهه😢  

Biomedical Engineering
کره بادام زمینی بستنی  دلستر موز (مسهل هم بخور ) عالین اینا انشالله به سلامتی زایمان کنی

مسهل برای چی ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

به تجربه من تغذیه اثر چندانی نداره من دوران بارداریم مثله روزای عادی قبل از بارداریم غذا میخوردم حتی مامانم بهم میگفت بچت ضعیف میشه ولی اینطوری نشد

همه دنیا باتمام خوبی ها و بدی هاش فدای تک تک نفسای یدونه دخترم
لیدی میل هم میگن خوبه من دارم میخورم اینهفته باید برم سونو 

رفتم داروخونه بگیرم . اون خانمه گفت دکترت تا چیزی بهت نداده نگیر . موندم حالا چیکار کنم میشه سرخود بخرم بخورم؟

Biomedical Engineering
2706