2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زبان کرجو زدم تک ظرفیتی.خونده بودم ولی تخصصی خیلی سخت بود.اصلانمیدونم سوالات از کجابود

عمومی هم اطلاعات سیاسی و کامپیوترو سخت داده بودن.

دردم از یار است و درمان نیز هم
2731
2740
كامپيوتر كوفت گرفته وحشتناك بود من فكر كردم٢٠١٧ بدن همش ٢٠١٣بود

اصلا ورژنش بکنار سوالات واقعا سخت بود.گزینه ها خیلی نزدیک بهم بودن.قبلا اینجوری نبود.

نه هنوز

بچه ها خبر ندارین کی قراره باز آزمون بزارن ؟...ایندفعه که جور نشد

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
منم ادبیات تک ظرفیتی کرج ...

همه جا تک ظرفیتی بود لعنتی.شماخوده کرجی؟من یه استان دیگم کرجو زدم استان خودم نمیخواست.خوبم خوندم ولی بددادم.منابع آزمون سال قبلو که دعوت ب مصاحبه هم شدم خوندم ولی امسال ازاونا 4یا5سوال اومده بود.منابع متفاوت بودن

من زبان کرجو زدم تک ظرفیتی.خونده بودم ولی تخصصی خیلی سخت بود.اصلانمیدونم سوالات از کجابود عمومی هم ...

من هم رشته شمام

زبانشناسی و روش تدریس خوب زدم

زبانشناسی ک خیلی سختتر بوود

عمومی بجز ریاضی بقیه رو زدم