2733
2734
عنوان

مشکل در محیط کار کمک کنید

419 بازدید | 13 پست

مدیرمون گفت یکی بیاد فلان کارو انجام بده من و دوستم گفتیم ما انجام میدیم بعد گفت یکیتون بیاد دیگه،من گفتم  فلانی تو دفعه پیش انجام دادی الان نوبت منه بسته بندی کنم بعد دیدم باز میگفت ن من میخام برم بعد گفتم خب من برم دیگه یهو دوتا ازدوستام به اون ددستم که میخواس بجای من بره اشاره کردن ن تو بیا اینم بگم اون تو کار ازمن سرتر نیس،منم خیلی ناراحت شدم گفتم اوکی توبرو و نشستم ،

بچه ها باخودم میگم مگه من چمه ک هربار خواستم کاری انجام بدم سریع یکی دیگه رفته جلو با اینکه نوبت من بوده، الان میگم بدرک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کیا اجازه نمیدن؟

دوستام مثلا میگفتم ای بابا نوبت منه من دارم میرم یهو یکیشون یواشکی اشاره کرد ب اون دوستم گف تو بیا منم بهم برخورد میگم بدرک دیگه نمیرم واسه کار داوطلب بشم

دوستام مثلا میگفتم ای بابا نوبت منه من دارم میرم یهو یکیشون یواشکی اشاره کرد ب اون دوستم گف تو بیا م ...

وا!!! به دوستات چه ربطی داره؟! وقتی خودت زودتر بری که چیزی نمیتونن بگن. یه کم تر و فرز باشی مشکلت حل میشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
وا!!! به دوستات چه ربطی داره؟! وقتی خودت زودتر بری که چیزی نمیتونن بگن. یه کم تر و فرز باشی مشکلت حل ...

یعنی محل ندم و خودم برم ؟اخه نازاحتم از اینکه چرا مخالفمن درحالیکه بارها این کارو کردم

یعنی محل ندم و خودم برم ؟اخه نازاحتم از اینکه چرا مخالفمن درحالیکه بارها این کارو کردم

توی محل کار اگر جای پیشرفت هست باید کارُ بقاپی، اونا اگر دوست (!) بودن خودشون نوبتو رعایت میکردن و تو رو پس نمیزدن. یادت باشه اول از همه خودت باید به خودت اهمیت بدی تا دیگران هم بدونن که باید با تو چه برخوردی داشته باشن، اینقدر که هیچی نگفتی واسشون عادی شده که تو رو کنار بزنن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب