2752
2734
دقیقا جذبش کردی ... منم کردم ... خیلی خیلی بده

نمیدونستم وگرنه غلط میکردم اونجوری تو فکرش فرو برم،چه شبی بود

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
نمیدونستم وگرنه غلط میکردم اونجوری تو فکرش فرو برم،چه شبی بود

من جنبه فیلم و داستان ترسناکو ندارم میرم تو فکرشون و جذبشون میکنم

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
2731

اخبار شبانگاهی؛

«فردا همه چیز ارزان میشود»

فکر کنم چیزی ازین ترسناکتر وجود نداشته باشه.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
برو تاپیک های الیaaaa بخون کلی داستان ترسناک داره

تنهایی نه.. دورهمی ترسش کمتره

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها اجنه دنبال انرژی میان حواستون باشه الان انرژی نفرستید جذبشون کنید 

جدی میگم نه برای ترسوندن 

اونی که باور نداره خب نداره ولی اونی که اعتقاد داره بهتره زیاد بهش فک نکنه وگرنه مث من 15 سال درگیرش میشه و خواب شب و اسایش روز نخواهد داشت😐

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
پروفایلتم یکم ترسناکه

پشت در امام حسین وایسادم ک درو برام بازکنه و حاجتموبده

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
بچه ها اجنه دنبال انرژی میان حواستون باشه الان انرژی نفرستید جذبشون کنید  جدی میگم نه برای ترس ...

من هم شدیدأ اعتقاد دارم هم قدرت تفکر و جاذبه ام خیلی بالاست

بابا اینا چیه میگین دارم سکته میکنم کنجکاوم همش دوست دارم از این چیزا بخونم بعدش عین... پشیمون میشم

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
بچه ها اجنه دنبال انرژی میان حواستون باشه الان انرژی نفرستید جذبشون کنید  جدی میگم نه برای ترس ...

چت شده ؟؟چرا؟15سال درگیرشی؟

پشت در امام حسین وایسادم ک درو برام بازکنه و حاجتموبده

مشخصه مذهبیه ولی من الان چون ترسیدم همه چی واسم ترسناکه،درضمن خوش به سعادتت

ن بابا..بسم الله الرحمن الرحیم 

کی جرعت داره انرژی مثبت بفرسته. پناه برخدا کلا انرژیا منفیه.

مشخصه مذهبیه ولی من الان چون ترسیدم همه چی واسم ترسناکه،درضمن خوش به سعادتت

آره عزیزم. 

توروخدا دعاکن امام حسین حاجتموبده و معلم شم اسمم توازمون جزو قبولیاباشه ان شا الله

2706