2737
2739
با فکرکردن جذب میشن،من تجربه دارم

مثلا غیرممکنه ادم توتاریکی تنهایی باشه ب اینجورچیزافکرنکنه ولی خب یادخداهم هست ک ب دل ارامش میده

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم.  توروخدا دعاکن امام حسین حاجتموبده و معلم شم اسمم توازمون جزو قبولیاباشه ان شا الله

حتمأ دعا میکنم،من مدام درحال ذکر گفتنم،به یادت هستم عزیزم 

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
چت شده ؟؟چرا؟15سال درگیرشی؟

نمیدونم از یه سحر ماه رمضون شرو شد و همرام بود اونروز فقط یه سایه سیاه دیدم بالا سرم و درد شدید بدنم دکتر گفت اختلال خواب نیست چون خواب قاعدتا درد حس نمیکنی کلی دارو و.. دادن

خالم یه اشنا داشت خانومه خودش اهل دل بود😂گفت بخاطر انرژی زیادت جذبشون میکنی ولی نیرویی نمیذاره بیان نزدیکت (من همیشه ایت الکرسی میخونم از دوازده سالگی حتی یه روزم ترک نشده)

خوابگاه رفتم هم اتاقیام میدیدنشون میترسیدن منم بروی خودم نمیاوردم ازدواجم کردم همراهم بودن ولی از وقتی دیگه ازشون نمیترسم خیلی بهتر شده ذکر یاعلی میگم هروقت بترسم واقعا برام خوبه خداروشکر 

وسایلم جابجا میشه باورت میشه هفته قبل ترشی درست میکردم سیر هرچی گشتم پیدا نکردم مامانم اومد خونمون میگه چرا گذاشتی پشت در😂😂😂یا ذهن بقیه یا اتفاقاتو میفهمم البته نه بصورت اختیاری کاملا تصادفی و ناخوداگاه اتفاق میفته حتی رتبه خواهرمو با رقم یکانش گفتم😐اینجوری زیاد شده ولی ترس و اذیتشم هست تو خواب میان تو بیداری صدا میدن اصلا یه وضعیه ولی کنار اومدم من اشرف مخلوقاتم نه اونا😉

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2742
حتمأ دعا میکنم،من مدام درحال ذکر گفتنم،به یادت هستم عزیزم 

ممنونم گلم.. سرهرنماز ب خدا میگم خدایا من این شغل رو ازتو و سیدالشهدامیخوام .. کلا ب لطف خداوسیدالشهدا بودک من بعدچندین سال تارک الصلاة بودن حالاخیلی وقته نمازمیخونم 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
نمیدونم از یه سحر ماه رمضون شرو شد و همرام بود اونروز فقط یه سایه سیاه دیدم بالا سرم و درد شدید بدنم ...

خب بهشون فکرنکن گلم ب خدا و امامان فکرکن ب صاحب الزمان (عج)فکرکن..

فکرشو بکن چ سعادتیه اگر اقام مهدی صاحب زمان بیادنزدیکت.ان شا الله

مثلا غیرممکنه ادم توتاریکی تنهایی باشه ب اینجورچیزافکرنکنه ولی خب یادخداهم هست ک ب دل ارامش میده

ایکاش نمیترسیدم،آیت الله بهجت رفته بود نجف خونه عموش،میخاست بره اتاق بخوابه عموش گفت اونجا نرو جن داره،بهجت گفته اونا بامن کاری ندارن،بعد میره اتاق دراز میکشه بعداز چند دقیقه چندتا جن میان از بیرون اتاق پشت در جمع میشن از شیشه بالای در آقارو نگا میکردن میگفتن لشکر خدا اینجا خوابیده،آقا خودش اینارو شنیده و دیده بوده

2740
خب بهشون فکرنکن گلم ب خدا و امامان فکرکن ب صاحب الزمان (عج)فکرکن.. فکرشو بکن چ سعادتیه اگر اقام مهد ...

من فک.نمیکنم اصلا اونموقع سن نداشتم سر یه چیز دیگه این اتفاقا برام افتاد ولی اینقد دربارشون خوندم که میگم جذب میشه حتی اگه خودش نشه توهمش جذب میشه

ممنونم گلم.. سرهرنماز ب خدا میگم خدایا من این شغل رو ازتو و سیدالشهدامیخوام .. کلا ب لطف خداوسیدالشه ...

خدا دوستت داره میخاد به بهانه دعا صداتو بشنوه عزیزم،ایشالا به آرزوت برسی

من فک.نمیکنم اصلا اونموقع سن نداشتم سر یه چیز دیگه این اتفاقا برام افتاد ولی اینقد دربارشون خوندم که ...

اها.پناه برخدا

خدا دوستت داره میخاد به بهانه دعا صداتو بشنوه عزیزم،ایشالا به آرزوت برسی

ان شا الله. ممنونم

ایکاش نمیترسیدم،آیت الله بهجت رفته بود نجف خونه عموش،میخاست بره اتاق بخوابه عموش گفت اونجا نرو جن دا ...

ذکر یا علی بگو میرن 

اییت الکرسی هم عالیه

2706