2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفته بودیم خونه بابابزرگم خونه حیاط ویلاییه نزدیک پنجره خوابیده بودم ی پنجره بزرگ دارن ک از پشت پنجره باغشون پیداس شبا خیلی میترسیدم وقتی درختا رو از پشت پنجره میدیدم ی شب ۳ شب از خواب بیدار شدم همه خواب بودن چراغا رو همه خاموش بودن بعد دیدم صدا میاد از تو حیاطشون انگار یکی داش راه میرف برگارو له میکرد از تو آشپخونه هم صدا میومد  منم از ترسس پر عرق شده بودم اصن جرئت نکردم تکون بخورم رفتم زیر پتو تا صبح نتونستم بخوابم خیلی شب بدب بود 

قضاوت ممنوع🚫
2731
2740

فیلم ترسناک چی خوبه که از ترس خشک بشیم 😮😯

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
2706