2737
2734
عنوان

پرایمر صورت

275 بازدید | 20 پست

وای خانما پرایمرم خیلی چربه،چیکارش کنم؟

برند لورآلم هست. کرم پودریم که میزنم یکم چربه برند کنویس(موس) و vov

برای مراسم امشب میخوام و اصلا وقت ندارم برم پودر فیکساتور یا چیزای دیگه بخرم

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب پرایمر نزن

بدبختی اینه زیر چشمم چندتا جوش ریز زده. اصلنم نمیدونم برای چیه

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
اگه فقط برا تثبیت پرایمر میزنی نزن

خب بنظرتون پرایمرو استفاده نکنم و روی کرم پودرم پنکک بزنم کافیه؟ 

2740
پرایمر چیه ؟

مثل نرم کننده ی صورته که باعث میشه کرم پودر یکدست پخش بشه و تکون نخوره

دختر اگه پنکیک داری پس مشکلت چیه همون چربی رو برطرف میکنه دیگه

با اینکه پنککم برنزست ولی چه میشه کرد باید لستفاده کنم😁. پنکک رو به همه جای صورتم بزنم بنظرتون؟ 

پرایمر اصل مک باشه خوبه

درسته. ولی فیک فراوون شده تو بازار. الان پرایمری که من دارم فیکه😔به اسم اصلش بهم انداختن

اره ولی رو گونه و کنار بینی و بقیه جاها ک چرب تر هست بیشتر بزن

مرسی گلم. خیلی به دردم خورد😁😋😘😘😘

درسته. ولی فیک فراوون شده تو بازار. الان پرایمری که من دارم فیکه😔به اسم اصلش بهم انداختن

اخه اصلش گرونه خیلی ی پرایمر ۴۰۰،۵۰۰ تومن پولشه.فعلا چاره ای جز فیکساتور ندارم

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706