2733
2734

من چهارسالی هس ک پریود شدم دردخیلی شدیدی داشتم عین معتادا پاهام درد میکرد کل بدنم درد میکدر الان س ماهه کپریود میشم هیچی درد ندارم فقط ی کوچولو دل درد چرااینجوری شدم؟شماهم اینجوری بودین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گلا درد نداشتمو ندارم فقط روز اول یه کوچولو حس کمر درد دارم اونم نه دردش فقط حسشو دارم

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2731

منم روز اول درد دارم گاهی حالت تهوع هم میگیرم روز اول گلاب ب روتون هیوسین  میخورم البته دوسه ساعت طول میکشه اثرکنه روز اول دل درددارم ب خودم میپیچم خخخ اگ روز اول توداتشگاه باشم دیگ خخخ روصندلی نشستن سخت کاریم نمیشه کرد ولی هموت روز اول بعد خوب میشه دیگ خخخ یبار دل دردم خیلی شدیدشدرفتم دکترگف بچه اولتوبیاری بهتر میشه من😑

2738
منم درد داشتم شدید ولی الان تقریبا ۷ماهی میشه هم دردام خیلی کم شده هم حجم خون ریزی ام کم شده

چرااینوری شدیم😐مامانم میگ خون پریودی باید تیره باشه چرا مال تو اینقدر روشنه گفتم اینو دیگ نمیدونم😂😐

2706