2733
2739
عنوان

دکتر فوق تخصص غدد اطفال میشناسید ؟ لطفاً معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 42654 بازدید | 23 پست
دکتر مریم رزاقی آذر . بهترین دکتر متخصص غدد اطفال تو تهرانه. شک نکن. بچه جاری من یکیش از دنیا رفت. د ...

با سلام و احترام

ببخشید سعی نکنیند غیر واقع مطالب بذارین. ایشون دو نفر در مطب گماردند که با مهر این دکتر ویزیت می نمایند که معلوم نیست پزشک هستند یا خیر. من دخترم را بردم اونجا بار اول آزمایش الاستاز مدفوع نوشتند و تاکید بر آزمایشگاه مسعود و دانش را داشتند که هیچکدوم انجام نمیدادن علاوه بر این در هیچیک از آزمایشگاههای تهران انجام نمیشده. بالاخره در یک شهرستان انجام شد و جواب رو بردم مطب و بهیچ وجه خودشون ندیدند و یکی از اون دونفر دیدند ولی دارو را اشتباها برای کلیه تجویز کردند که طبق سونوگرافی از کلیه سالم بودند.مبلغ ویزیتی رو هم که دریافت میکنند تعرفه پروفسوری است ولیکن کسی نوبت های بعدی ویزیت میکنند که با مهر خانم دکتر فعالیت می نمایند. در ضمن برای فرار مالیاتی از دستگاههای پوز هم استفاده نمیکنند. فقط فقط پول نقد

حال همگی قضاوت نمایید آیا ایشون نمیدانند که ما در تحریم هستیم و آزمایشگاهها کیت مورد نظر الاستاز مدفوع را ندارند و ایشون کیتی که در شهرستان موجود بوده و معلوم نیست اعتبار داشته یا نه را قبول کردند و از طرفی کسانی در آنجا معاینات بعدی را انجام میدهند که با مجوز و مهر این خانم دکتر فعالیت می کنند. حال جای شک مطرح نیست که آیا این دونفر پزشک هستند یا خیر؟!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط وفقط پروفسور رزاقی اذر

لطفا هر چیزی را براحتی نپذیرید مطب ایشون فوق العاده شلوغه که میشه با برنامه ریزی و تعداد محدودتری ویزیت نمایند ولیکن شخصا خودشان. نه اینکه ما با این هدف که شخصا خانم دکتر ویزیت می کنند به مطب مراجعه می کنیم ولیکن کسانی اینکارو برای مراجعات بعدی انجام میدن که معلوم نیست پزشک هستند یاخیر!!!

بچه های ایران موش آزمایشگاهی نیستند که برای کسب تجربه دیگران مورد تست قرار بگیرند. خوب تعمق کنید.

لطفا هر چیزی را براحتی نپذیرید مطب ایشون فوق العاده شلوغه که میشه با برنامه ریزی و تعداد محدودتری وی ...

من رفتم و نتیجه گرفتم و بدون داشتن اطلاعات حرفی نمیزنم..... و هر دو دکتر دستیارشونم فوق تخصص غدد هستن و اگه رفته باشید باید اطلاع داشته باشید که مریض توسط هر دکتری پذیرش بشه بازم خانم دکتر رزاقی میان و چک میکنن 

2742

من هم دخترم تحت نظر خانم دکتر رزاقی آذره؛شاید دستیارهاش معاینات اولیه رو انجام بدن و جواب آزمایشات  و عکس رو تو پرونده مریض ثبت کنند ولی در نهایت پرونده میره زیر دست خود خانم دکتر و اگه لازم باشه حتما خودشون مریض رو میبینن

2738