2733
2734
عنوان

خونه دوستم....

781 بازدید | 28 پست

بچه ها امروز خونه دوستم دعوت بودم شروع کرد یه چیزایی تعریف کردن واسم

خیلی سردرگم شدم نمیدونم چیکار کنم

ازم کمک میخواد ولی نمیخوام خودم درگیر ماجراش بشم میترسم

لطف کنید بگید جای من بودید چیکار میکردید چون فقط میتونم به رفیق های مجازیم(شما)حرف شو بگم🙏

دوستم حدودا مهر پارسال پیش یه دعا نویس رفته که واسش دعا بنویسه

دعا راجب این بوده که کاری کنه پسر خالش که اون موقع زن داشته با زنش جدا شه یعنی زنش از چشمش بیوفته که دوستم بره باهاش عروسی کنه

پسر خالش مثل اینک عشق اولش بوده وضع مالی خوبی ام داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم حدودا مهر پارسال پیش یه دعا نویس رفته که واسش دعا بنویسه دعا راجب این بوده که کاری کنه پسر خا ...

چ دوست پست فطرتی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
دوستم حدودا مهر پارسال پیش یه دعا نویس رفته که واسش دعا بنویسه دعا راجب این بوده که کاری کنه پسر خا ...

اونا بعد چند وقت طلاق میگیرن ولی پسر خالش دست رد به دوستم میزنه یه جوری مثل اینک مشکل روانی پیدا میکنه بعد طلاقش

ولی این مشکل دوستم نبوده

الان چند وقته که بی دلیل بدنش کبود میشه یا موقع اذان حالش خراب میشه و حالت تشنج و بیهوشی بهش دست میده 

2738

میگفت شبا حس خفگی بهش دست میده انگار یه تن سنگین میاد رو بدنش

رفته پیش دعا نویس گفته دعایی که گرفتی شیطانی بوده این طور دعا ها بعد یه مدت راه اجنه و... به زندگیت باز میکنه

کاری از دست من برنمیاد

دوستم از اون موقع که دیده بودمش تا حالا وزن و هیکلش نصف شده زیر چشماش سیاه بود

میگفت شبا حس خفگی بهش دست میده انگار یه تن سنگین میاد رو بدنش رفته پیش دعا نویس گفته دعایی که گرفتی ...

خود کرده را تدبیر نیست ارتباطتو باهاش کم کن...افتاده تو چاهی که خودش کنده . چوب خداست تاوان پس میده..

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

احتمالا واسه اونیکه دعا گرفته دعارو باطل کرده و برگشته سمت دوستت.اگر واقعا زندگیت برات مهمه با اینجور ادما اصلا درارتباط نباش.چون سنگینیش روی توام میفته

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 

حالا به من گفته برم براش دعا بنویسم ولی من اهل این کارا نیستم هم خیلی میترسم دامن منم بگیره 

باهاشم انقد صمیمی نیستم 

از وقتی از خونش اومدم دوازده بار زنگ زده