2737
2739
عنوان

خونه دوستم....

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 28 پست

منم کسی رو میشناختم که دقیقا کار دوست شمارو کرد ولی طرف زود فهمید و دعارو باطل کرد به طلاق نرسید ولی برگشت به همونیکه دعا رو گرفته بود و خودش چندماه بعد بدون دلیل از شوهرش جدا شد

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 

باید بره پیش دعا نویس و دعای "شکر خوردم " بگیره

شوخی کردم احتمالا راهش توبه ی واقعی باشه اسین بدخواهی ها نه تنها به زندگی ادم برمیگرده بلکه عوارضش به راحتی از بین نمیره و بهتره تو هم وارد ماجرا نشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا به من گفته برم براش دعا بنویسم ولی من اهل این کارا نیستم هم خیلی میترسم دامن منم بگیره  ب ...

یه وقت نری. دختر. پشیمون میشی. میخوای واسه خودت دردسر درست کنی. حالا یه چیزیش میشه خانوادش میگن امامزاده بود دخترمون. تو رو مقصر میدونن.

2731
یه وقت نری. دختر. پشیمون میشی. میخوای واسه خودت دردسر درست کنی. حالا یه چیزیش میشه خانوادش میگن امام ...

اره دقیقا😭😭😭

هی زنگ میزنه جواب بدم چی بگم

خدا لعنتش کنه 

معلوم نیس زن اون بیچاره چه حالی داشته

اینم فکر کنم برگشت خورده عین دیونه ها شده بود

این دعایی که دوستت گرفته دعای خیلی سنگینی هم هست و تا حدی پیش میره که طرف به جنون و خودکشی میرسه.با دعا هم مشکلش حل نمیشه باید بره پیش همون که ازش دعارو گرفته

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 
2740
پس اون دختری که با جادوی دوستت زندگیش خراب شد چقد عذاب کشید. امیدوارم هرکی دعای بد میگیره بد تر از ا ...

اره ایشالله 

ولی این پشیمون بود 

شاید ام بخاطر حال خودش پشیمون بوده و اگه این اتفاق ها واسش نمیوفتاد اصلا واسش مهم نبود چیکار با اونا کرده

اره ایشالله  ولی این پشیمون بود  شاید ام بخاطر حال خودش پشیمون بوده و اگه این اتفاق ها و ...

همه این حالتایی که دوستت داره رو اون بدبختی که براش دعا گرفته هم داشته.بذار بکشه تا بفهمه زندگی خراب کردن الکی نیست

اونا بعد چند وقت طلاق میگیرن ولی پسر خالش دست رد به دوستم میزنه یه جوری مثل اینک مشکل روانی پیدا میک ...

حقشه ایشالا جنا بخورنش

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪