2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عاشقشم ولي شوهرم خوشش نمياد تا حالا درست نكردم

فكر كنم عين قرمه سبزي بايد درست كني ولي لوبيا نزن

سبزيش سبزي كرفس بگير با سبزي قرمه مزه قرمه سبزي ميگيره

در اين حد ميدونم فقط

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2740

تا قورمه سبزی هس چراااا کرفس

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
توش سبزی خورشتی هم بریزم؟

فقط جعفری و یکم نعناع و سبزی خود کرفس بعلاوه گوشت و ابغوره و پیاز 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
توش سبزی خورشتی هم بریزم؟

اگه بریز طعم قورمه سبزی میده . 

ولی میتونی برا اینکه رنگ سبز تیره بشه  سر کرفس و با جعفری ریز کنی بعدش تفت بدی سیاه شه

بعدشم که مراحلش مثل قورمه سبزی هست  ساقه های کرفس خواستی خیلی ریز کن نخواستی کمی درشتش کن

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

نعنا جعفری و برگ کرفسو خورد میکنی حسابی تفت میدی بعدم گوشت سرخ شده ساقه کرفس و پیازداغ و ابو اضافه میکنی کمی اب لیمو بزن بزار بپزه در اخرم نمک و لیمو عمانی

من چون سیر دوست دارم جای پیازداغ دو حبه سیر میزنم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

گوشت و پیازو ادویه رو نیم پز کن بعد کرفس تفت داده و برگاش و نعنا و جعفری سرخ شده ام اضافه کن چاشنیشم آبغوره بزن

من ببینم آبکیه یکم آرد تفت میدم با آب خورشت قاطی میکنم میریزم توش عالی میشه

هر سقوطی پایان کار نیست، سقوط باران، قشنگترین آغاز است...
2706