2752
2734

مادرم بین من وپسراش خیلی فرق میذاره

مثلا

سر من داد وبیداد میکنه

ولی اگه من با تن صدای بلند با پسراش حرف بزنم میگه بهشون بی احترامی میکنی!!!!!!!! 

حتی باورتون میشه

یه سری سرویس انا والسا خریدم واسه دخترم

ازم بازور گرفتشون گفت واسه عروسم(دوست دخترداداشم که هنوز رسمی نشده)

گفتم خریدم واسه بچه م

گفتدوباره برو بخر(حاضر هم نیست پول بده) 

گفتم نه همینارو بده واسه بچه م

دوباره برایاون دختره میخرم، اورذم ودیگه هم براش نخریدم

اون سری گله میکرد پ ظرفا چی شدن

دلم میخواست بگم تو میخوای ظزف بخری واسه عروست وحاضر هم نیستی پول بدی من چرا حاضر بشم

چشم دیدن بچه مو نداره!! 

چرا

چون شوهرم محلشون نمیذاره

که البته خوب میکنه

به همچین مادری نباید هم محل گذاشت

یعنی من بمیرم براش مهم نیست

پسراش سرما بخورن جونش درمیره

دفعه اخری سرم داد زد و ساعت یک ظهر پاشدم اومدم خونه م

الان یک هفته میگذره

یه زنگ نزد بگه چت شد

چرا رفتی

کجایی

اگه تایک ماه زنگ نزنم، اونم نمیزنه

تصمیم دارم مثل خانواده شوهرم با مادرمم قطع رابطه کنم 

کلا مامانا ک یر پرستن

تمام

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس من چرا متنفرم ازپسرا ودلم نمیخواد پسر دار بشم

چون با همون پسرا تحقیر شدی

و حقت خورده شد از پسر متنفر میشی

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
از رفتار خودت نگفتی جانم شوهرت که احترام نمیزاره. خودت چطور؟ برادرات چه رفتاری دارن با مادرت؟ 

برادرام رفتارشون خوبه بامادرم

مسئله برادرام نیستن

مسئله مادر پسر پرستم

انگارمن جزام دارم خدایی

مامان منم مثل مادر شما بود،باز شما رفتی خونه اش، من میرفتمم کم محلم میکرد، کارمندم بخاطر بچه پوستمو کندن. دیگه نگم چقدر اذیت شدم، الان پسراش دیگه نمی یان، زن شون بارداره میگن حال نداریم، بچه شون مدرسه میره جمعه ام میگن کلاس خصوصی داره.... خیلی ناراحته، چسبیده به من

مامام منم همینه نمیدونم چرا اینقد بدبختن 

گاهی فک میکنم اگه بمیره گریه ام نمیاد واسش  

هیچوقت دوست نداشت من درس بخونم بحاش مینشست از دخترایی که شوهر میکردن میگفت اینقد تو مغز بابام خوند که دختر بره دانشگاه ج ن ده میشه 

ازش متنفرم چون شوهرم گاهی خیلی اذیتم میکنه همش تو دلم نفریتش میکنم چون نذاشت دستم تو جیب خودم باشه

ترکش کن

یه روزی برمیگرده سمتتتت

اینا رو یادش بیار

نمیشه،همون شوهر اگه ببینه قطع کرده با مادرش اذیتش میکنه

اتشالله ادم با درکی باشه چیزی نگگ

یا الکی بگ رفتم خونش و نره

2706