2737
2734
عنوان

تغییرات ایجاد شده در شوهر

2972 بازدید | 166 پست

سلام دوستان 

من ۷ ساله ازدواج کردن همسرم جدیدا یه سری تغییرات کرده مثلا

قبلا با زور حمام میرفت حتی تو تابستون گاهی ۵ روز حمام نمی رفت کلی هم عرق میکرد هی بهش می گفتم برو میگفت خوبه تازه رفتم ولی جدیدا هر دو روز میاد از سر کار میگه برم حمام عرق میکنم!!!!

یا مثلا من بهش می گفتم باشگاه برو ورزش کن خودم خیلی ورزش دوست دارم ولی بخاطر شاغل بودن و بچه کوچیک فرصت نمیکنم اونم میگفت من حوصله باشگاه ندارم جدیدا میخواد بره باشگاه!!!!

یا قبلا هر چی من میگفتم با زور هفته ای یه بار صورتشو شیو میکرد الان تند تند میگه اذیتم میکنه!! 

یا قبلا به لباساش اهمیت نمی داد حتی کهنه و وارفته میشد می پوشید الان رفته یه دست لباس نو خریده!!! 

هر چند من از تغییراتش استقبال میکنم و دوست داشتم اینطوری باشه ولی ته دلم از این همه تغییرات یهویی نگران شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی هم بخواد خوب بشه نمیزارید

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
2740

به شنبه ای که منتظرش بوده رسیده 

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.