2733
2734
عنوان

تغییرات ایجاد شده در شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2972 بازدید | 166 پست
ببخشید رک بگم حتما داره با کسی وارد رابطه میشه یا شده

عجول نخیر اینجور نیست

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبلا می گفتم برو باشگاه میگفت من باید یکی پایه م باشه تنهایی حوصله م نمیاد الان تنها میخواد بره یه باشگاه بدنسازی میگه باید این شکمو آب کنم!!!

من قبلا خیلی به ورزش تشویقش میکردم ولی فایده نداشت اصلا

بچه ها یه سوال توروخدا جواب بدید یکی هی زنگ میزنه وپیام میده چیکار کنم دیگه نتونه زنگ بزنه؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

دوستان ته دل بنده خداروخالی نکنید..شایدیه دلیلی دیگه داره نمیدونی دوستی چیزی البته مرد نه  ...

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2738
عجول خودتی یاد بگیری کسی ازت نظری نخواسته نظر ندی . کامنت رو برا استارتر گذاشتم ن شما 

ببخشید من با طنز خواستم جواب بدم و مقصودی نداشتم

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
مسدودش کن خب

مرسی عزیزم❤ استارتر ببخشید ک تو تاپیک شما سوال کردم. بعد اونوقت میفهمه ک مسدودش کردم یا ن؟؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706