2737
2739
عنوان

دعا برا مریض که رفته تو کما

10529 بازدید | 31 پست

یکی از اقواممون خیلی جوونه سه تا بچه داره دیشب به طور ناگهانی رفته تو کما گفتن از هر صد نفر که اینجوری میشه یکی برمی گرده هر کی هر چی بلده هر دعایی می تونین و میدونین برا شفای مریض بهتره بخونین-یه حمد همتون برا برگشت سلامتی شون بخونید

خوندم عزیزم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط خدا میتونه به دادش برسه، مریض داشتمو انقد نذر دعا کردم فقط خدا باید بخاد 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2740

منم خوندم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
 ذکر یا من اسمه دواء و ذکره شفاء یعنی معجزه میکنه آخرای دعای کمیل هست

چند باید بگیم؟ چطوری بگیم؟ فقط برای مریض بگیم؟

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2706