2737
2739
عنوان

کیا خونواده شوهر سردی دارن

827 بازدید | 75 پست

اصلا یادم نمیکنن حامله هم هستم. همش یادم میاد حرص میخورم گریه میکنم.  باز میگم ب جهنم. دوباره فرداش میگم نباید ی زنگ بزنن یه حالی بپرسن.  

حاملگی قبلیم زود گفتم اصلا اصلا یادم نکردن با اینکه ویار شدید داشتم.

این دفه به چند تاشون گفتم حتما بقیشون هم خبر دار شدن اما انگار ن انگار.

خدایا چرا منو انداختی تو این خونواده بی عاطفه😭

نهایت محبتش اینه ک یبار با بچم مریض بودیم ی مرغ مریض و پیر داشت ک میخواست بمیره سر برید داد به ما😳 اونم یکی دوسال پیش. منم مرغشو گذاشتم تو دیگ چهار پنج ساعتم نپخت از بس پیر بود همشو ریختم آشغالی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه حوصله ای داریاااا! کار به کارت ندارن خدا رو شکر!

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...

من آرزو دارم خانواده نکبت شوهرم دست از سرم بردارن. اصلا منو فراموش کنن .تا از شرشون راحت شم بخدا

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

من🙋‍♂️ تو دوران بارداریم که اصلا حالی نمیپرسیدن منم بهش فکر نمیکردم الکی اعصاب خودتو خورد نکن بچت وارامشش مهم تره اونا با گریه های تو درست نمیشن

الانم که بچم به دنیا اومده همینن یک ماهه بچمو ندیدن! منم برام مهم نیست خودشون لذت نمیبرن از نوه اشون

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

بهتر بابا فک کن الان باید گیر بهت میدادن چی بخور چی نخور ننت سیسمونی بخره و نذر اسم میکردن برا بچت😂😂😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

تازه پسرمن اولین وتنها نوه پسریشون هست

همه متعجبن از رفتار اینا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عزیزم خانوداه شوهر هیچ وقت دلسوز عروس نبودن و نیستن پس الکی خودت رو ناراحت نکن به درک که زنگ نمیزنن. 

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…

مثل من..منم باردارم یه زنگ نمیزنن..البته دیگه عادت کردماا..اصلا مهم نیس..این ک خوبه..اصلا نمیگن بیاید خونمون..زنگم میزنیم میگیم میخوایم یه سر بیایم میگن نیستیم..

خدا جونم شکرت
2706