2733
2734
عنوان

هیشکی نیست کمک کنه اخه باردارمم😭

437 بازدید | 28 پست

هفته ۲۸ ام بارداری ام چند روز قبل یه سوزش ادرار جزئی داشتم ازمایش دادم عفونت نداشتم الان بعد چند روز دو روزه که خارش واژن دارم خیلی بده دکترم نمیتونم برم فعلا تا یکماه شهرستانم خیلی ناجور سرما خوردم چیکار کنم ک بهتر بشم خطر ناکه ینی کسی بوده اینطوری شده باشه چیکار کردین دکتر رفتین معاینه هم کرد یا همینجوری دارو داد

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد دشویی سشوار بگیر 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2731

قارچ گرفتی تند تند شورتت رو عوض کن 

شرت نخی بپوش...

من خودم وقتی قارچ میگیرم فقط شلوار می پوشم 

بدنت رو هم با اب و سرکه بشور 

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
با جوش شیرین خودمو شستم فایده نداشت الان میخواد دستمال تمیز داغ کنم بزارم شاید بهتر بشه

اینم خوبه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2738
با جوش شیرین خودمو شستم فایده نداشت الان میخواد دستمال تمیز داغ کنم بزارم شاید بهتر بشه

خودتو خیس کن بعد جوش شیرین بمال بذار نیم ساعت بمونه بعد بشور البته دامن بپوش بدون لباس زیر تا بجایی نماله

فعلا یه دکتر عمومی برو انتی بیوتیک مجاز بگیر بخور سرماحوردگی و عفونت خوب نیست بمونه

سرما خوردگی بهتر شده دکتر رفتم دارو دارم میخورم ولی ب دکتر خودم فعلا نمیتونم برم

خودتو خیس کن بعد جوش شیرین بمال بذار نیم ساعت بمونه بعد بشور البته دامن بپوش بدون لباس زیر تا بجایی ...

بد نیست ؟؟

امتحان کردین شما یکم میترسم خخخ

تو بارداری؟؟؟ دکتر نرفتی فقط با سرکه شستی خوب شدی 

اره کلم باردار بودم 

عسلویه بودم دکتر نبود با سرکه شستم خیلی بهتر شدم

بعدا رفتم دکتر قرص واژینال داد

داروخانه برو بگو بارداری خودش میدونه چی بده بهت

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2706